160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

ŞİFA KAYNAĞI ILICA TESİSLERİ HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIYOR

Gölcük Belediyesi'nin turizm alanında en önemli tesisi olan şifa kaynağı Yazlık Ilıca'da yıllık rutin bakımlar yapılması sonrasında tekrar hizmete giriyor.

25 Mayıs 2019 Saat: 16:29
ŞİFA KAYNAĞI ILICA TESİSLERİ HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIYOR
ŞİFA KAYNAĞI ILICA TESİSLERİ HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIYOR

ŞİFA KAYNAĞI ILICA TESİSLERİ HİZMET KALİTESİNİ ARTTIRIYOR

Gölcük Belediyesi'nin turizm alanında en önemli tesisi olan şifa kaynağı Yazlık Ilıca'da yıllık rutin bakımlar yapılması sonrasında tekrar hizmete giriyor. Yıl içerisinde binlerce konuğu ağırlayan tesisler 26 Mayıs'ta açılıyor. Bayramdan sonra ise tesis, yeni çalışma prensipleriyle hizmet kalitesini arttıracak.

Gölcük Belediyesi'nin turizm alanında en önemli tesisi olan, şifa kaynağı Yazlık Ilıca, yıllık rutin bakımları yapılması sonrasında yeni sezona hazırlanıyor. Bakım çalışmalarında son aşamaya gelinirken, 26 Mayıs – 03 Haziran tarihleri arasında saat 17.00 - 01.00 saatlerinde hizmete başlanacak. Ramazan Bayramında ve sonrasında da 09:00 gece 23:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek. 10 günlük süreçte hijyen bakımları yapılırken, ziyaretçilerin daha temiz bir ortamda vakit geçirmeleri adına gerekli tüm çalışmalar yapılmış oldu.

BAYRAM SONRASI YENİ YÜZÜYLE HİZMETTE

Bakım sonrasında hizmete başlayacak olan Yazlık Ilıca Tesisi geçmişte olduğu şekliyle hizmet vermeye devam ederken, bayramın bitmesiyle yeni bir hizmet atağına geçecek. Yeni yüzüyle, bambaşka bir Yazlık Ilıca vatandaşların hizmetinde olacak. Hizmet kalitesini arttırmak adına uygulamaya konulacak olan yenilikler vatandaşların talepleri doğrultusunda düzenleniyor. Bu konuyla ilgili daha sonra tanıtım yapılacağı açıklandı.

TESİS İÇERİSİNDE NELER VAR?

Termal Tesis Binasının zemin katında bay-bayan ayrı olmak üzere yetişkin termal havuzları, çocuk havuzları, vip ve özel aile odaları, Türk Hamamları, idari birimler bulunuyor. Bodrum katta bay-bayan masaj odaları, saunalar, tuz odası ve soyunma odaları ayrıca tesiste açık ve kapalı yemek salonları, kafeterya, çocuk oyun alanı, ofisler, otopark, dinlenme, gezinti alanları ve yeşil alanlar mevcuttur.

ILICA SUYU ŞİFA KAYNAĞI

Ilıca suyunun yapılan tahlilleri neticesinde cilt hastalıkları, mide hastalıkları, astım ve benzeri birçok hastalığı tedavi edebilecek niteliklere sahip olduğu yapılan analizlerle belirlendi. Şifa kaynağı tesisler yeni dönemde misafirlerini ağırlamayı bekliyor. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑