160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Soylu,Ülkeyi yangın yeri gibi göstermeye çalışacaklar

Süleyman Soylu, “Seçim dediğiniz, televizyonlarla kazanılmaz, sokakta kazanılır. Kocaeli’de sıkılmadık el kalmamalı.

23 Aralık 2018 Saat: 21:42
Soylu,Ülkeyi yangın yeri gibi göstermeye çalışacaklar
Soylu,Ülkeyi yangın yeri gibi göstermeye çalışacaklar


Soylu,Ülkeyi yangın yeri gibi göstermeye çalışacaklar

Ak Parti İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi’nde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Seçim dediğiniz, televizyonlarla kazanılmaz, sokakta kazanılır. Kocaeli’de sıkılmadık el kalmamalı. Kocaeli seçim sonuçları açıklandığı zaman sadece Türkiye’nin değil dünyanın da duasını alsın” dedi.

Ak Parti İl Gençlik Kolları 10’uncu Danışma Meclisi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Hasan Gemici Spor Salonu’nda yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Danışma meclisinde Ak Parti  Gençlik Kolları MKYK üyesi Baki Özdemir divan başkanı olurken, Hilal Duran, Bedirhan Kıyga, Ebru Gehya ve Zeynep Tahtacı divan yardımcılıklarını üstlendi. Bakan Soylu, “Seçim, televizyonlarla kazanılmaz, sokakta kazanılır. Kocaeli’nin girip çıkılmadık mahallesi, eli sıkılmadık vatandaşı kalmamalıdır. Kocaeli seçim sonuçları açıklandığı zaman sadece Türkiye’nin değil dünyanın da duasını alsın” dedi.

Emre Kahraman’ın ev sahipliğinde düzenlendi

İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ın ev sahipliğinde düzenlenen programa İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Ak Parti Milletvekilleri Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Cemil Yaman, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve Ak Parti İzmit Belediye Başkan aday adayı Zekeriya Özak, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, belediye başkanları, İlçe başkanları, İlçe kadın kolları başkanları, ilçe gençlik kolları başkanları ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

Toplantıda ilk olarak konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Kocaeli Gençlik Kolları olarak 15 Şubat 2014’te aldığımız görevi 4 yıldır şerefiyle sürdürüyoruz. Geçirmiş olduğumuz her seçimde elimizden gelenin en fazlasını yapmaya çalıştık. Genç kardeşlerimize partimizin hizmetlerini sokak sokak ulaştırmaya çalıştık. 31 Mart yerel seçimlerinde bugüne kadar yaptığımız çalışmaları yine yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu davayı siz gençler sırtlanacaksınız

Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve Ak Parti İzmit Belediye Başkan aday adayı Zekeriya Özak, “Biz daima hakkın, hakikatin ve milletin saflarındayız. Davamız AK Parti’dedir. Bu davayı siz gençler sırtlanacaksınız. Biz gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Kendimizi aşmak, kendimizi geçmek için çok çalışacağız. Bizim rakibimiz sadece kendimiziz. 31 Mart’ta göreceğiz ki yine 13’te 13 yapacağız. İzmit’i de büyük bir farkla alacağız. Sayın bakanımıza tekrar hoş geldiniz diyor ve hepinizi saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.

Biz büyük ve güçlü bir aileyiz

Özak’ın ardından konuşan Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Bugün seçimlerde en büyük sorumluluğu alacak gençlik kollarımızla olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz ve bunun değerini iyi bilelim. 31 Mart’ta Kocaeli’mizi tekrar şaha kaldıracağız. Cumhurbaşkanımız 14 Ağustos 2001’de yola çıkarken gençlere ve kadınlara güvenmiştir. Size en güzel ilham kaynağı liderimizdir” dedi.

 Türkiye yolunda güçlü bir şekilde devam edecektir

Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı Ahmet Büyükgümüş, “Geçtiğimiz hafta içerisinde meclis görüşmelerinde muhalefetin ne tavırda olduğunu gördük. Bu muhalefet partilerinin Türkiye için söyleyecek sözleri yok. Bu yüzden AK Parti kadroları bir bütün olarak çalışmaya devam edecek ve Türkiye yolunda güçlü bir şekilde devam edecektir” dedi.

Bizler Kocaeli’de güzel bir iklimde yerel seçimlere hazırlanıyoruz diyerek konuşmasına devam eden Büyükgümüş, “Burada inşallah büyükşehirimiz İbrahim Karaosmanoğlu abimizden Tahir Büyükakın abimize geçecek. Kocaeli gençliği de burada çalışmaya hazır görünüyor. Maşallah Kocaeli, maşallah Kocaeli gençliği” açıklamalarında bulundu.

 

Çünkü siz umut dolu bir Türkiye’de yaşıyorsunuz

Büyükgümüş’ün ardından kürsüye çıkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise, “Bu muhteşem tabloda sizleri bu şekilde görmek beni mutlu ediyor. Elbette ki buraya eli boş gelmedim. Ne zaman kendisine gençlerle ilgili bir programa gittiğimi söylesem, gözleri ışıl ışıl parlayan Genel Başkanımızın sevgi, saygı ve zafer dileklerini getirdim. Size gıpta ediyorum. Çünkü siz umut dolu bir Türkiye’de yaşıyorsunuz” dedi.

” şeklinde konuştu.

 

Ülkeyi yangın yeri gibi göstermeye çalışacaklar

Yerel seçimler ile ilgili konuşan Soylu, “Herkes bir şeyler söyleyecek. Ülkeyi yangın yeri gibi göstermeye çalışacaklar. Olmadı iftiralarını ortaya koyacaklar. Hazıra konmaya çalışacaklar. Siz bakmayın onların ülkeyi karaladıklarına. Bugünün Türkiye’si herkesin iştahını kabartmaktadır. Hepsinin hesabi ayrıdır. Talimat aldıkları yerlerin de hesapları ayrı” diye konuştu.

Bu seçim sizin seçiminizdir diyen Soylu, “Bu partinin 16 yıl sonra kan kaybedeceğini zannedenlere, tokat gibi bir cevap vereceğiniz seçimdir. Bugünden itibaren hiç durmadan anlatın. CHP belediyelerinde yaşanan yolsuzlukları, iş bilmezlikleri, su baskınlarını, beceriksizlikleri; HDP belediyelerindeki terör örgütü istismarlarını anlatın. Hem gençlere hem kadın kollarımıza sesleniyorum, ev ziyaretleri bu partinin efsanesidir. O efsane yeniden sahaya inmelidir” dedi.

Eli sıkılmadık vatandaşı kalmamalıdır

Ev ziyaretlerini, hiçbir ayrım gözetmeden, partideki kendi arkadaşlarımızın evleri falan değil, gariplerin evlerini ziyaret ederek, esnafı ziyaret ederek gerçekleştirin diyen Soylu, “Seçim dediğiniz, televizyonlarla kazanılmaz, sokakta, sahada kazanılır. Kocaeli’nin girip çıkmadık mahallesi, eli sıkılmadık vatandaşı kalmamalıdır. Ben Kocaeli’nin gençlerine güveniyorum. Cenab-ı hak yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Konuşmasının devamında Bakan Soylu, “Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Büyükşehir Başkan Adayımız Tahir Büyükakın siyasette imrenerek takip ettiğim biri. Davaya olan sadakatine her zaman imrenerek baktığım bir isim. Görevini hakkı ile yapan birinden, İbrahim Bey’den görevi devralacak. Kocaeli seçim sonuçları açıklandığı zaman sadece Türkiye’nin değil dünyanın da duasını alsın. Tahir Başkanımıza, belediye başkan adaylarımıza rekorlar üzerine rekorlar kırdırmaya hazır mısınız?” dedi

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑