160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Tüm Çabamız Daha Güzel Bir Kandıra İçin

Turan, Akçaova ve Hacılar mahallelerini ziyaret ederek, hemşehrileri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Turan, hafta sonu yoğun geçen programlarında vatandaşlarıyla iç içe olmaya özen gösteriyor.

17 Haziran 2019 Saat: 15:07
Tüm Çabamız Daha Güzel Bir Kandıra İçin
Tüm Çabamız Daha Güzel Bir Kandıra İçin

BAŞKAN TURAN, HER GÜN AYRI BİR MAHALLE ZİYARETİNDE

 

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Akçaova ve Hacılar mahallelerini ziyaret ederek, hemşehrileri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Turan, hafta sonu yoğun geçen programlarında vatandaşlarıyla iç içe olmaya özen gösteriyor.

Başkan Adnan Turan; “ Tüm Çabamız Daha Güzel Bir Kandıra İçin”

 

Genciyle büyüğüyle sık sık bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, mahalle ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Seçim sürecinde Kandıralı hemşehrilerine verdiği sözleri yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışan Başkan Turan, hem incelemelerde bulundu hem de hemşehrileriyle bir araya gelerek sohbet etti. Mahallelerdeki koşulları iyileştirerek daha iyi koşulların sağlanması için büyük çaba harcadıklarını vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,  bütün çabamız daha güzel ve yaşanabilir bir Kandıra dedi.

Hemşehrileri tarafından güler yüzle karşılanan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, hafta içi belediyemize gelen konuklarımızı ağırlarken hafta sonu ise çeşitli ziyaretlerle hemşehrilerimizi mahallerinde ziyaret ediyoruz. Mahallelerimize verilen hizmetleri ve eksiklikleri ekiplerimizle tespit ediyoruz. Tüm mahallelerimizin hizmetlerden aynı ölçüde yararlanması ve hizmetlerin her yere ulaşması için çalışıyoruz. Bir yer pırıl pırıl ise diğer mahallelerimizde öyle olmalıdır. Bizler çalışmalarımızı adaletli bir şekilde yapmak için uğraşıyoruz. Kandıra’mızın her mahallesine yetişmeyi istiyoruz, dertleri çözmek için çalışacağız dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑