Güncel

TURAN:“Hepimiz üzerimize düşeni yapacağız”

Başkan yardımcısı ve birim müdürleriyle toplantı yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, "Uyum içinde çalışırsak başaramayacağımız iş yok.’’ dedi.

10 Eylül 2019 Saat: 11:44
TURAN:“Hepimiz üzerimize düşeni yapacağız”
TURAN:“Hepimiz üzerimize düşeni yapacağız”

Başkan Adnan Turan, belediye başkan yardımcısı ve birim müdür, amirleriyle belediye çay bahçesi toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan yardımcısı ile birim müdürlerinin eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılması görüşüldü.

Yapılan değerlendirme toplantısında birim müdürleri, Başkan Turan’a devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca birim müdürleri, kendilerinin sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular. Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Adnan Turan, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşlarına daha kaliteli hizmet verebilmek için üzerlerine düşeni fazlasıyla yapacaklarını dile getiren ve birim müdürlerine seslenen Başkan Turan, "Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim" diye konuştu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑