160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

TURAN’IN TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın görevi devralmasıyla birlikte toplumun her kesiminden başlayan “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor.

21 Mayıs 2019 Saat: 00:39
TURAN’IN TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
TURAN’IN TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN ADNAN TURAN’IN TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın görevi devralmasıyla birlikte toplumun her kesiminden başlayan “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, göreve başladığı ilk günden beri  hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Başkanlık katına gelen vatandaşların tamamını makamında kabul eden ve hayır dualarını alan Başkan Turan’a kurum ve kuruluşlardan da ziyaretler gerçekleşiyor.

Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. E. Mustafa Yeğin, Kocaeli Devlet Su İşleri 15. Bölge Şube Müdürü Çahit Aşkan, Proje İnşaat Başmühendisi Serdar Erdem, Etüt Plan Başmühendisi Ali Kılıç, Ziraat Katılım Bankası İzmit Şube Müdürü Miktat Altuntaş, Kandıra Ziraat Bankası Müdürü Şaban Gören, İSU Derince Şube Müdürü Medine Doğru, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve yönetimi, Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim ve yönetim kurulu, KBB Ulaşım Dairesi Denetim Şefi Semih Yenisey, Yolcu Hizmetleri Şefi Mevlüt Ağra, Denetim Amirleri Furkan Utaş ve Şahin Ezber, İzmit İlçe Başkan yardımcısı Abdullah Saburlu, Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Çetin Gürol,  İDEBİR Derneği Başkanı Kenan Seyrek, İZKANDER Onursal Başkanı Levent Yağız, Kandıra Belediye Meclis üyesi Hayri Çelik, FIFA kokartlı eski hakem Mutlu Çelik, İlçe esnaflarından Volkan Bulgurcu ve İsmail Babür ile çok sayıda vatandaş, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Birlikte hayata geçireceğiz” “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla Kandıralı hemşehrileri ile her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarının vurgusunu yapan Belediye Başkanı Adnan Turan, kurum ve kuruluşlarının değerli yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarının kıymetli temsilcilerine ve bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm kurumlarımızla uyum ve işbirliği içerisinde halkımıza hizmet edeceğiz. İlçemizin geleceğine yönelik hizmet ve yatırımları birlikte hayata geçireceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑