160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Türkkan ve Şanbaz Yıldız Büyükakın'ı Ziyaret Etti

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

8 Mayıs 2019 Saat: 00:07
Türkkan ve Şanbaz Yıldız Büyükakını Ziyaret Etti
Türkkan ve Şanbaz Yıldız Büyükakın'ı Ziyaret Etti

İYİ PARTİ TBMM GRUP BAŞKAN VEKİLİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ LÜTFÜ TÜRKKAN’DAN İL BAŞKANI VE İLÇE BAŞKANLARI İLE BİRLİKTE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR BÜYÜKAKIN’A ZİYARET

İYİ PARTİ KOCAELİ HEYETİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÜYÜKAKIN’A KOCAELİ İLE İLGİLİ ÖNERİLERDE BULUNDU.

İYİ Parti TBMM Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete Türkkan ile birlikte İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İlçe Başkanları da katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle Büyükakın’ı tebrik eden Türkkan, yeni görevinde başarılar diledi.

“ŞEHRE GİRİŞ ÇIKIŞLARIN DÜZENLENMESİ İÇİN ACİL BİR PLAN YAPILMALI”

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan ve İYİ Partili Başkanlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a gerçekleştirdikleri ziyarette; Kocaeli’nde hayata geçirilmesi gereken projeler ile ilgili birtakım önerilerde bulundu.

Bunlar arasında öne çıkan konu, yıllardır sorun teşkil eden, Kocaeli şehrine giriş çıkışların düzenli bir yapıya acilen kavuşturulmasının gerekliliği oldu. İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan bu konuda acil bir plan yapılmasının ve bunun hemen hayata geçirilmesinin Kocaeli’yi rahatlatacağına dikkat çekti.

“KOCAELİ’NE ULUSLARARASI BİR FUAR ALANI KAZANDIRILMALI”

İYİ Partililer, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükakın’a yaptıkları ziyarette Kocaeli’nin uluslararası bir fuar alanına bir an önce kavuşması gerektiğini de söyledi. Bu konuda mevcut alanın değerlendirilebileceğini ifade eden İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Türkkan, gerekirse yabancı yatırımcılar da dahil iş birliğine gidilerek şehrin uluslararası bir fuar alanına bir an önce kavuşturulmasının önemi üzerinde durdu. Türkkan, bunun da Büyükşehir Belediyesi katkısıyla olmasını talep etti.

“SONRAKİ KUŞAKLARA BIRAKILACAK BİR MİMARİYE SAHİP KÜLTÜR EVİ YAPILMALI”

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile sohbette, şehre bir Kültür Evi’nin kazandırılması gerekliliği üzerinde de duruldu.

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Türkkan, Büyükakın’a daha sonraki kuşaklara bırakılabilecek bir mimariye sahip kültür evinin Kocaeli’nin ihtiyacı olduğunu, bunun şehre renk katacağını söyledi. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑