160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Bu sözler AK Parti aday adaylarının kulağına küpe olsun

Millet bize oy vermeye mecbur ve mahkum değildir. Tam tersine biz her yaştan, her kesimden insanla kurduğumuz gönül bağıyla, projelerimizle, yaptığımız hizmetlerle, duruşumuzla bu oyu hak etmeye mecburuz.

7 Ocak 2019 Saat: 01:00
Bu sözler AK Parti aday adaylarının kulağına küpe olsun 
Makamlar huzur verir, hizmet etmeyi bilene,
Makam gücü mutluluk verir,yardım etmeyi gönülden sevene,
Makamlar sadece tek kişinin gücü değil,ekip olarak kişilerin gönül bağı kurduğu bir gücün eseridir.  
Makamda gücü kendinde bulanlar kalıcı değildir. 
Emanet makamlara gelenlerinde emanete ihanet etmemeleri gerekir. 
Bugün Belediye Başkanlığı makamında olanlar önce Rabbimin sonra AK parti'nin gücü sayesinde o koltuklarda oturarak itibar sahibi olduklarını unutmamalıdırlar. 
Kimse bulunmaz hint kumaşı da değildir.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ankara’da Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programında yaptığı konuşmalar daha dün aklımızdadır. Bizim aklımızda olanlar aday adaylarının ve AK Parti çatısı altında olan A'dan Z'ye  herkesin kulağına küpe olmalıdır.  
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı konuşmada üzeri fosforlu kalemle işaretlenmesi unutulmaması gereken bazı satır başları.
*Millet bize oy vermeye mecbur ve mahkum değildir. Tam tersine biz her yaştan, her kesimden insanla kurduğumuz gönül bağıyla, projelerimizle, yaptığımız hizmetlerle, duruşumuzla bu oyu hak etmeye mecburuz.
*AK parti'de her görev bayrak yarışı olarak görülür. Bu bir devir teslim sürecidir. 
*Milletin verdiği yetkiyle, milletin sağladığı imkanlarla yapılan hizmetlerin kerametini kendinde görenlerin bu çatı altında kalma şansları hiç yoktur.
*Aday olamayan ya da istediği yerden aday olamayan kardeşlerimin nazlandığı haberlerini alıyorum. AK Parti’liye bu yakışmaz.
*Cumhur ittifakında kimse çizgimizin dışına çıkamaz. Cumhur ittifakının gereği neyse tüm arkadaşlarımız, tüm teşkilatlarımız buna uymalıdır.
*Cumhur ittifakının ruhuna herkes uymalı. Uymayanlar kusura bakmasın istirahate alırız.
*AK Parti'de 'ben' yok 'biz' var. Kim millete tepeden bakarsa, bilesiniz ki; biz onlarla aynı yolda yürümeyiz. 'Zaten belediye başkanı oldum. Kimse 5 yıl bana karışamaz.' Yok öyle. O devir geride kaldı.
*AK Parti halen dimdik ayakta ise bunu hizmet siyasetinden asla ayrılmamasına borçludur. 
*Cumhur İttifakı'nın amacı seçim kazanmak değil, ülkemizin istiklal ve istikbalini garanti altına almaktır. Cumhur ittifakı uzun bir yolculuktur. Bu yolculukta birbirimizi kıramayız. Dayanışma içinde olacağız. Cumhur ittifakının ruhuna herkes uymalı. Uymayanlar kusura bakmasın, istirahate alırız.
Önümüzde çok uzun bir süreç kalmadığından  sadece birlik ve beraberlikten kuvvet doğacağını aday adaylığı,adaylık,başkanlık yarışından önce ülkemizin istiklal ve istikbalini garanti altına almak adına dayanışma içinde olunması gerektiğine dikkat etmek gerekir. 
Aday adayları içinde Genel Merkez'in ince eleyip sık dokuduğu uygun gördüğü isimler kim olursa olsun alınganlıklar,küskünlükler, gruplaşmalar olmadan tek yumruk olmak adına mücadele etmek esastır. Başarıya ulaşmak için kişilere bağlı değil birlik ve beraberliğe bağlı el ele vererek sevgi ve kardeşlik içinde hareket etmek başarıya götürür. Aksi halde bulunduğunuz yerden AK Parti Genel Merkez'e defalarca gidip bol resim çektirmek, telefonlara sarılmak,aday kim olacak merakı hüner değil bana göre kişisel gövde gösterişidir. 
Yerelden Ulusala..YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Mayıs kararsızlık oldu Haziran sonu MEB için hayırlı olsun!17 Mayıs 2019 Saat: 14:37
Bu sabah Tanju Okan’a ait “Eşyalar toplanmış seninle birlikte, Anılar saçılmış odaya her yere” şarkı sözleri dilime dolandı.
Okul Müdürü Nasıl Olmalıdır?24 Nisan 2019 Saat: 16:58
29.Nisan 3. Mayıs’ı sabırsızlıkla bekleyen, bana sadece böyle okul müdürü olmak yetmiyor? Tüm bu vasıflardan daha önemli puan kriteri olduğunu mırıldananlarda var.
Bırakın adamlar çalışsın14 Nisan 2019 Saat: 23:00
Başkanlara hayırlı olsun ziyaretine gidemeyenlerin, sonra giderim diyenlerin, yoğun olur diye ince düşünenlerin başkanlara hayırlı olsun demeye gidecekleri ay Haziran ayıdır.
Geldi mi Mart’ın sonu26 Mart 2019 Saat: 23:37
Tevazu ve gayretle yola çıkan yol alır, kibirle yola çıkan, 31.Mart
akşamı yarı yolda kalır.
Tam 104. yıl önce atalarımız tarih yazdı18 Mart 2019 Saat: 15:55
Yeryüzünde tarihin akışını değiştiren savaşlardan birisidir Çanakkale savaşı. Bütün dünyanın saygı duyduğu, kabul ettiği bir kahramanlık destanıdır.
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑