çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
AK başiskele a_adayı
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Bu sözler AK Parti aday adaylarının kulağına küpe olsun

Millet bize oy vermeye mecbur ve mahkum değildir. Tam tersine biz her yaştan, her kesimden insanla kurduğumuz gönül bağıyla, projelerimizle, yaptığımız hizmetlerle, duruşumuzla bu oyu hak etmeye mecburuz.

7 Ocak 2019 Saat: 01:00
Bu sözler AK Parti aday adaylarının kulağına küpe olsun 
Makamlar huzur verir, hizmet etmeyi bilene,
Makam gücü mutluluk verir,yardım etmeyi gönülden sevene,
Makamlar sadece tek kişinin gücü değil,ekip olarak kişilerin gönül bağı kurduğu bir gücün eseridir.  
Makamda gücü kendinde bulanlar kalıcı değildir. 
Emanet makamlara gelenlerinde emanete ihanet etmemeleri gerekir. 
Bugün Belediye Başkanlığı makamında olanlar önce Rabbimin sonra AK parti'nin gücü sayesinde o koltuklarda oturarak itibar sahibi olduklarını unutmamalıdırlar. 
Kimse bulunmaz hint kumaşı da değildir.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ankara’da Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen Yerel Seçim Öncesi Teşkilat, Aday ve Aday Adayları Buluşma Programında yaptığı konuşmalar daha dün aklımızdadır. Bizim aklımızda olanlar aday adaylarının ve AK Parti çatısı altında olan A'dan Z'ye  herkesin kulağına küpe olmalıdır.  
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı konuşmada üzeri fosforlu kalemle işaretlenmesi unutulmaması gereken bazı satır başları.
*Millet bize oy vermeye mecbur ve mahkum değildir. Tam tersine biz her yaştan, her kesimden insanla kurduğumuz gönül bağıyla, projelerimizle, yaptığımız hizmetlerle, duruşumuzla bu oyu hak etmeye mecburuz.
*AK parti'de her görev bayrak yarışı olarak görülür. Bu bir devir teslim sürecidir. 
*Milletin verdiği yetkiyle, milletin sağladığı imkanlarla yapılan hizmetlerin kerametini kendinde görenlerin bu çatı altında kalma şansları hiç yoktur.
*Aday olamayan ya da istediği yerden aday olamayan kardeşlerimin nazlandığı haberlerini alıyorum. AK Parti’liye bu yakışmaz.
*Cumhur ittifakında kimse çizgimizin dışına çıkamaz. Cumhur ittifakının gereği neyse tüm arkadaşlarımız, tüm teşkilatlarımız buna uymalıdır.
*Cumhur ittifakının ruhuna herkes uymalı. Uymayanlar kusura bakmasın istirahate alırız.
*AK Parti'de 'ben' yok 'biz' var. Kim millete tepeden bakarsa, bilesiniz ki; biz onlarla aynı yolda yürümeyiz. 'Zaten belediye başkanı oldum. Kimse 5 yıl bana karışamaz.' Yok öyle. O devir geride kaldı.
*AK Parti halen dimdik ayakta ise bunu hizmet siyasetinden asla ayrılmamasına borçludur. 
*Cumhur İttifakı'nın amacı seçim kazanmak değil, ülkemizin istiklal ve istikbalini garanti altına almaktır. Cumhur ittifakı uzun bir yolculuktur. Bu yolculukta birbirimizi kıramayız. Dayanışma içinde olacağız. Cumhur ittifakının ruhuna herkes uymalı. Uymayanlar kusura bakmasın, istirahate alırız.
Önümüzde çok uzun bir süreç kalmadığından  sadece birlik ve beraberlikten kuvvet doğacağını aday adaylığı,adaylık,başkanlık yarışından önce ülkemizin istiklal ve istikbalini garanti altına almak adına dayanışma içinde olunması gerektiğine dikkat etmek gerekir. 
Aday adayları içinde Genel Merkez'in ince eleyip sık dokuduğu uygun gördüğü isimler kim olursa olsun alınganlıklar,küskünlükler, gruplaşmalar olmadan tek yumruk olmak adına mücadele etmek esastır. Başarıya ulaşmak için kişilere bağlı değil birlik ve beraberliğe bağlı el ele vererek sevgi ve kardeşlik içinde hareket etmek başarıya götürür. Aksi halde bulunduğunuz yerden AK Parti Genel Merkez'e defalarca gidip bol resim çektirmek, telefonlara sarılmak,aday kim olacak merakı hüner değil bana göre kişisel gövde gösterişidir. 
Yerelden Ulusala..YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Gökmen Çiçek hepimizi gururlandırdı29 Aralık 2018 Saat: 16:41
Vatandaşın Özel Hastane Çilesi Neden Bitmiyor?10 Aralık 2018 Saat: 14:34
Hakkını çirkeflik yaparak sosyal medya üzerinden kuru gürültü arayan değil? Hakkını hukuki çerçeve içersinde arayan insanları oldum olası severim.
Sancaktepe’de kimsenin burnu kanamadan canlarını verdiler!27 Kasım 2018 Saat: 21:09
İstanbul Sancaktepe’de elim bir kaza sonucu düşen 4. Kara Havacılık Alay Komutanlığına ait olan 11075 kuyruk numaralı askeri helikopterde şehit olan kahramanlarımız kendi canlarını feda ederlerken meydana gelebilecek faciayı da önlediler
31 Mart seçim ateşi yakıp kavurmasın!15 Kasım 2018 Saat: 14:10
Kaynayan kazan nerdeyse fokurdayıp taşmaya başladığı içinde bulunduğumuz bu günlerde aday adayları ve beraberindekilerin assolist gibi sahneye çıktığına şahit oluyoruz.
Boşa yorma kendini gönüllerdeysen aday ol!8 Kasım 2018 Saat: 09:25
Yumurtanın kapıya dayandığı gibi seçim kapıya dayandığında gördüğümüz manzaralar mide bulandırıyor. Neden mi? Çıkarın at gözlüğünüzü lütfen okuyun.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑