Seyyar Köfteci yeni
asya enerji
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Kudret Turizm
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
BNB BİSİKLET 300 X 160
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
İhbar hattı whatsapp
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

7 Aralık 2017 Saat: 08:47

                                Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Belirsizlik ve zamanında tek bir ağızla açıklanmayan her türlü bilgi yerini yalan yanlış bilgi kirliliğine ve çeşitli dedikodulara bırakır.

Kocaeli genelinde Sağlık anlamında tayin rüzgârları esmeye devam ederken dün “Derince Hastanesinde neler oluyor” başlıklı yazım sonrası çeşitli yorumların ardından Kocaeli’nin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı bir isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in görevden alınıyor iddialarının gecikmeli olarak netlik kazanması bilgi kirliliğine neden oldu.

Hatırlayacak olursanız ilk etapta Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Yönetici / Başhekim olarak görev yapan Op. Dr. Hikmet Yaşar'ın yerine Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin ataması yapılmıştı.

Sonrasında göreve başlaması beklenen Ali Ramazan Benli hocamızın Sağlık Bakanımız Op. Dr.Ahmet Demircan tarafından Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilmesiyle bir türlü yöneticisi atanmayan Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

Uzun zamandır, Araştırma Hastanesi olacağı yönünde adın geçen Farabi Devlet Hastanesine tecrübeli bir isim gelmesi hastane çalışanları için iyi bir yönetici ve araştırma hastanesi olma yolunda hız kazanması bakımından bir şans oldu.

Kocaeli Derince Araştırma Hastanesinde uzun zamandır görev yapan yaklaşık olarak iki ay önce doçent unvanı alan adı sürekli hastane yöneticisi olacak yönünde adı geçen Kalp Damar cerrahisi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın Derince Araştırma Hastanesi yöneticisi görevine getirilmesi hastaneyi çok iyi bilen bir yönetici olmasının olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın yoğun ameliyatlara girdiği, hastane personelleri tarafından sevildiği dile getiriliyor. Kocaeli için hepimiz için sağlık noktasında önemli olan Farabi Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim Araştırma Hastanesine atanan yöneticilerimize üslendikleri görevlerinde başarılar diler hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

 

Sağlıcakla kalınız…

 

 

 

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Varlık yönetim şirketleri vatandaşı isyan ettiriyor!14 Aralık 2017 Saat: 07:57
Gün boyu gına gelen firmaların tanıtıcı reklam mesajlarından sonra bir de dönme dolap gibi sürekli faklı İllerden Varlık Yönetim Şirketleri tarafından aranan vatandaşlara gına geldi.
Sözde tatlıya bağlayalım.
Biz neden böyle olduk13 Aralık 2017 Saat: 07:55
Haberler artık haber olma özelliğinden çıktı izlenir gibi değil.
Her gün yaşanmış insanlık dışı haberlerin içinde pirinç içinde taş arar gibi güzel haber arar olduk.
Soba Can Yakar.!12 Aralık 2017 Saat: 08:21
Duymaya alıştığımız sobadan sızan karbonmonoksit gazından, hayatlar bitiyor, yuvalar yıkılıyor, ocaklar sönüyor. Hayatlarını kaybedenlerde gözyaşları, feryatlar eşliğinde uğurlanıyorlar. Kaçımız bu haberlerden ibret alarak önlem
Gıda sahtekârlarının korkulu rüyası Alo 1748 Aralık 2017 Saat: 16:18
Gün boyu karşılaştığımız ekranlara yansıyan toplum sağlığını hiçe sayan işletmelerle ilgili olarak bizlerde duyarlı vatandaşlar olarak amacına uygun şekilde yetkililere sağlıklı olarak destek vermemiz gerekiyor.
Sözler boş değildir…Derince’de neler oluyor..6 Aralık 2017 Saat: 19:50
Günümüzde anlamlı sözleri yazmak veya okumak pek önemli değil önemli olan bu sözlerde ne anlatılmak istendiği veya ne algılandığıdır.
Tüm Yazıları