Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

7 Aralık 2017 Saat: 09:47

                                Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Belirsizlik ve zamanında tek bir ağızla açıklanmayan her türlü bilgi yerini yalan yanlış bilgi kirliliğine ve çeşitli dedikodulara bırakır.

Kocaeli genelinde Sağlık anlamında tayin rüzgârları esmeye devam ederken dün “Derince Hastanesinde neler oluyor” başlıklı yazım sonrası çeşitli yorumların ardından Kocaeli’nin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı bir isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in görevden alınıyor iddialarının gecikmeli olarak netlik kazanması bilgi kirliliğine neden oldu.

Hatırlayacak olursanız ilk etapta Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Yönetici / Başhekim olarak görev yapan Op. Dr. Hikmet Yaşar'ın yerine Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin ataması yapılmıştı.

Sonrasında göreve başlaması beklenen Ali Ramazan Benli hocamızın Sağlık Bakanımız Op. Dr.Ahmet Demircan tarafından Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilmesiyle bir türlü yöneticisi atanmayan Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

Uzun zamandır, Araştırma Hastanesi olacağı yönünde adın geçen Farabi Devlet Hastanesine tecrübeli bir isim gelmesi hastane çalışanları için iyi bir yönetici ve araştırma hastanesi olma yolunda hız kazanması bakımından bir şans oldu.

Kocaeli Derince Araştırma Hastanesinde uzun zamandır görev yapan yaklaşık olarak iki ay önce doçent unvanı alan adı sürekli hastane yöneticisi olacak yönünde adı geçen Kalp Damar cerrahisi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın Derince Araştırma Hastanesi yöneticisi görevine getirilmesi hastaneyi çok iyi bilen bir yönetici olmasının olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın yoğun ameliyatlara girdiği, hastane personelleri tarafından sevildiği dile getiriliyor. Kocaeli için hepimiz için sağlık noktasında önemli olan Farabi Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim Araştırma Hastanesine atanan yöneticilerimize üslendikleri görevlerinde başarılar diler hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

 

Sağlıcakla kalınız…

 

 

 

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Ne mutlu yazılarım her yerde okunuyor, sesim her yere ulaşıyor16 Mart 2018 Saat: 11:29
İlk cep telefonu çıktığından bu güne aynı telefon numarası kullandığımdan cep telefonumda kayıtlı numaraların sayısı yaklaşık 1500 olması ve her geçen gün artış göstermesi muhafaza etmek bakımından beni her zaman rahatsız ediyo
Teknoloji aileleri ve gençleri nereye götürüyor15 Mart 2018 Saat: 08:58
Sahte mutluluğu sanalda bulduğunu düşünen, ya bulduğu yerde bırakıyor, ya da sahte mutluluk büyük pişmanlıkla son buluyor.
Sağlık çalışanları yalnız değilsiniz14 Mart 2018 Saat: 09:04
Fedakârlıkla insanla uğraşıp, insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, mesleği olarak seçen hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarının kıymetini anlatmak için sadece bir gün yazmak yetersizdir.
İzmitli bayanlar Kocaeli’ye örnek olsun!13 Mart 2018 Saat: 08:51
Haydi, Organ Bağışı' konulu panel sonrası organlarını bağışlayan İzmitli duyarlı vatandaşlar, Ülkemizde organ bağışı bekleyen yaklaşık 70 bin hastaya bir umut olacaklardır.
Vali Hüseyin Aksoy Son Noktayı Koydu9 Mart 2018 Saat: 09:05
Dilenen çocuklarla ilgili olarak bugüne kadar defalarca yazılıp çizilmesine rağmen tam anlamıyla bir sonuç alınamayan günden güne artış gösteren kanayan yaraya en sonunda ciddi anlamda ilk neşter vuruldu.
Tüm Yazıları