çelebi_blş
MONmedia
ZAFERemlak
SALGAMettavuk
SEYYARköfteci
BADANA_kenan
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

7 Aralık 2017 Saat: 09:47

                                Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Belirsizlik ve zamanında tek bir ağızla açıklanmayan her türlü bilgi yerini yalan yanlış bilgi kirliliğine ve çeşitli dedikodulara bırakır.

Kocaeli genelinde Sağlık anlamında tayin rüzgârları esmeye devam ederken dün “Derince Hastanesinde neler oluyor” başlıklı yazım sonrası çeşitli yorumların ardından Kocaeli’nin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı bir isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in görevden alınıyor iddialarının gecikmeli olarak netlik kazanması bilgi kirliliğine neden oldu.

Hatırlayacak olursanız ilk etapta Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Yönetici / Başhekim olarak görev yapan Op. Dr. Hikmet Yaşar'ın yerine Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin ataması yapılmıştı.

Sonrasında göreve başlaması beklenen Ali Ramazan Benli hocamızın Sağlık Bakanımız Op. Dr.Ahmet Demircan tarafından Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilmesiyle bir türlü yöneticisi atanmayan Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

Uzun zamandır, Araştırma Hastanesi olacağı yönünde adın geçen Farabi Devlet Hastanesine tecrübeli bir isim gelmesi hastane çalışanları için iyi bir yönetici ve araştırma hastanesi olma yolunda hız kazanması bakımından bir şans oldu.

Kocaeli Derince Araştırma Hastanesinde uzun zamandır görev yapan yaklaşık olarak iki ay önce doçent unvanı alan adı sürekli hastane yöneticisi olacak yönünde adı geçen Kalp Damar cerrahisi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın Derince Araştırma Hastanesi yöneticisi görevine getirilmesi hastaneyi çok iyi bilen bir yönetici olmasının olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın yoğun ameliyatlara girdiği, hastane personelleri tarafından sevildiği dile getiriliyor. Kocaeli için hepimiz için sağlık noktasında önemli olan Farabi Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim Araştırma Hastanesine atanan yöneticilerimize üslendikleri görevlerinde başarılar diler hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

 

Sağlıcakla kalınız…

 

 

 

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Şerafettin Saka Yargıtay Üyesi Oldu19 Temmuz 2018 Saat: 23:40
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname uyarınca Yargıtay'a 100, Danıştay'a 12 yeni üye seçti.
Bu Vatan size minnettar17 Temmuz 2018 Saat: 07:50
Tüm Türkiye’de birlik mesajı vererek o kara geceyi unutturmamak için yine tek yürek olduk.
Yeni Kabine Hayırlı Olsun11 Temmuz 2018 Saat: 10:00
Ülkemiz için oldukça önemli olan kabine Ülkesini, Milletini seven Türk Bayrağı altında yaşayan tüm vatandaşlar ekran başında sürpriz isimleri bekliyordu. Tarihte sürprizlerle dolu bir ilk yaşanmış oldu.
Can Erzincanlılar Gecesi10 Temmuz 2018 Saat: 12:08
Darıca Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen bu yıl 10. Düzenlenen Şehirler ve Kültürler Kaynaşma gecesinde Erzincanlıların bu hafta sonu gerçekleşen gecesi çok samimi söylüyorum kendi fikrimce daha güzel geçti.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑