çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
kdm
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

7 Aralık 2017 Saat: 09:47

                                Derince ve Darıca Hastaneleri atamaları

Belirsizlik ve zamanında tek bir ağızla açıklanmayan her türlü bilgi yerini yalan yanlış bilgi kirliliğine ve çeşitli dedikodulara bırakır.

Kocaeli genelinde Sağlık anlamında tayin rüzgârları esmeye devam ederken dün “Derince Hastanesinde neler oluyor” başlıklı yazım sonrası çeşitli yorumların ardından Kocaeli’nin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı bir isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in görevden alınıyor iddialarının gecikmeli olarak netlik kazanması bilgi kirliliğine neden oldu.

Hatırlayacak olursanız ilk etapta Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde Yönetici / Başhekim olarak görev yapan Op. Dr. Hikmet Yaşar'ın yerine Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli'nin ataması yapılmıştı.

Sonrasında göreve başlaması beklenen Ali Ramazan Benli hocamızın Sağlık Bakanımız Op. Dr.Ahmet Demircan tarafından Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirilmesiyle bir türlü yöneticisi atanmayan Farabi Devlet Hastanesine Kocaeli bölgesinin önemli hastanelerinden biri olan Derinde Eğitim Araştırma Hastanesi yöneticisi başarılı isim Doç. Dr. Mustafa Güneş’in getirilmesi bölge halkı başta olmak üzere hepimizi sevindirdi.

Uzun zamandır, Araştırma Hastanesi olacağı yönünde adın geçen Farabi Devlet Hastanesine tecrübeli bir isim gelmesi hastane çalışanları için iyi bir yönetici ve araştırma hastanesi olma yolunda hız kazanması bakımından bir şans oldu.

Kocaeli Derince Araştırma Hastanesinde uzun zamandır görev yapan yaklaşık olarak iki ay önce doçent unvanı alan adı sürekli hastane yöneticisi olacak yönünde adı geçen Kalp Damar cerrahisi Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın Derince Araştırma Hastanesi yöneticisi görevine getirilmesi hastaneyi çok iyi bilen bir yönetici olmasının olumlu sonuçlarını da önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Doç.Dr. Hüseyin Şaşkın’ın yoğun ameliyatlara girdiği, hastane personelleri tarafından sevildiği dile getiriliyor. Kocaeli için hepimiz için sağlık noktasında önemli olan Farabi Devlet Hastanesi ve Derince Eğitim Araştırma Hastanesine atanan yöneticilerimize üslendikleri görevlerinde başarılar diler hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

 

Sağlıcakla kalınız…

 

 

 

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Kalkınma Bakanlığından Onay Bekliyor!15 Ekim 2018 Saat: 11:27
Kocaeli’nin şirin bir İlçesi olan binlerce yıllık tarihi geçmişiyle, İstanbul’a uzaklığı 38 km olan Darıca İlçesi her geçen gün gelişiyor.
Velilerin kaynak kitap umudu Prof. Dr. Ziya Selçuk26 Eylül 2018 Saat: 09:35
2018-2019 Eğitim Öğretim başlamasıyla birlikte veliler kitap alışverişi yapmak için kırtasiyelerin yollarını aşındırıyorlar.
Şu dolar fırsatçılarını bir güzel silelim8 Eylül 2018 Saat: 00:02
Dolar fırsatçıları unuttuğunuz bir şey var. Bu toplum sizin gibi suistimal fırsatçıları da hafızaya kaydedecek.
Zabıtalar Belediyelerin Görünen Yüzüdür!5 Eylül 2018 Saat: 11:45
Zabıta mesleğini icra eden başta Kocaeli, İstanbul, Adana, Antalya, Çorum’da görev yapan dostlarım bizzat telefon açarak sevgili Uğur bizi neden unuttun diyorlar.
Bu müdür Eğitimci mi? Harita mühendisi mi?3 Eylül 2018 Saat: 17:30
Eğitim denince hemen gözlerimizi çevirir, kullaklarımızı dikeriz. Nedenine gelince eğitimin yaşı olmadığı gibi hepimizi uzaktan veya yakından ilgilendiriyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑