MONmedia
ZAFERemlak
SALGAMettavuk
SEYYARköfteci
BADANA_kenan
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
SAĞ REKLAM
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Özel kurslar, kolejler, etütcüler vatandaşa gına getirmeyin!

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesiyle birlikte özel kurslar, özel kolejler ve etüt merkezlerinden gelen kayıt telefonlarından artık velilere gına geldi. İnsanları bu kadar sıkboğaz etmenin ne anlamı var!

13 Haziran 2018 Saat: 13:49

Özel kurslar, kolejler, etütcüler vatandaşa gına getirmeyin!

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesiyle birlikte özel kurslar, özel kolejler ve etüt merkezlerinden gelen kayıt telefonlarından artık velilere gına geldi. İnsanları bu kadar sıkboğaz etmenin ne anlamı var!

Merak etmeyin, kendi çocuğunda eksik gören veliler ihtiyaç duyduklarında havada karada sizi bulurlar. Nedir gün boyu telefonla zırt pırt vatandaşları rahatsız ediyorsunuz.

Yok, efendim çocuğunuzun karnesi nasıl?

Yok, efendim dersleri nasıl?

Yok, efendim not ortalaması nasıl?

Okulunuzdan memnun musunuz?

Pardon ama siz bu soruları hangi sıfatla soruyorsunuz!

Kimse kimsenin çocuğunu kendi anne ve babasından daha çok düşünemez. Şayet gün boyu insanları arayarak çocukların durumlarını sorarak gına getirenler madem bu kadar çok ince düşüncelisiniz, iyilik meleğisiniz çocukları yaz ayına özel ücretsiz kayıt edin de görelim sizin bizden çok çocuklarımıza olan düşkünlüğünüzü? Bırakın düşkünlük numaralarını bu işlerin sonu tamamen duygusaldır.

Kurs, özel kolej ve etüt merkezlerinde çalışanların eline telefon vererek gün boyu vatandaşı aratan yöneticiler siz bunca aradığınız öğrenci velilerinin numarasını nerden ve kimlerden alıyorsunuz? Kişisel verileri hukuka aykırı başkalarına vermek, yaymak, ya da ele geçirmek suçtur. Birde bu yetmezmiş gibi üstüne üslük insanlara telefonla, mesajla rahatsızlık vermekte ayrı bir suçtur.

Sesinizi bu kadar çok duyurmak istiyorsanız, pamuk ellerinizi cebinize atıp Radyo, Tv, Gazete, Dergi, Billboard, Araç giydirme vb. gibi kendinize reklamınızı yapacağınız uygun bir kanal seçiniz. İnsanları işleri güçleri arasında özel telefonlarından gün boyu gına getirircesine arayıp rahatsız ederek canından bezdirmeyiniz.

Kurs, özel kolej ve etüt merkezleri içinde vatandaşa rahatsızlık vermeden profesyonel olarak adabıyla yapanlara kesinlikle sözüm yok. Benim sözüm başta şahsım olmak üzere velilere rahatsızlık veren tatlı su kurnazları içindir. Ayrıca bana kimse başarılarını anlatmaya kalkmasın ben kimin başarılı olup olmadığını çok iyi biliyorum.

Bayram sonrası kaldığımız yerden devam etmek üzere Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar. Sağlık dolu, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileği ile bayramınız mübarek olsun.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Seçim kapıya dayandı22 Haziran 2018 Saat: 13:05
Geriye kaldı 4 gün21 Haziran 2018 Saat: 09:00
22.03.2018 güncellenen açıklamasına göre 1983 yılında ilk olarak kurulan Demokrat Parti DP kurulmasıyla günümüze kadar Türkiye genelinde faaliyette olan siyasi partilerin sayısının toplam 86 olduğu belirtiliyor
Geriye kaldı 5 gün20 Haziran 2018 Saat: 09:27
Bize güven veren kişileri hayatımızın her alanında tercih ettiğimiz gibi 24.Haziran günü sanal da değil? Allah’ın izniyle sandık başında gönülden destekleyip tercih edeceğiz.
Geriye kaldı 6 gün19 Haziran 2018 Saat: 11:25
Haziran ayı heyecan ayı dedik bayram heyecanı, tatil heyecanı sona erdi.
Çayırova Kızılay iftarı ve asıl yazmam gerekenler!12 Haziran 2018 Saat: 11:23
Düzenlenen iftar yemeklerine katılamasam da hafta sonu Kadir Gecesi Çayırova Kızılay Şubesi Başkanı Halil Keskinoğlu tarafından düzenlenen iftar programına müsait olduğumdan dolayı katılma şansına sahip oldum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑