160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Ünlü,Cumhur ittifakına zarar verecek söylemler beklenmesin’’dedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘’İTTİFAK YOK’’ açıklamasından sonra, Ünlü, . Ağzımız açık ittifak olacak diye beklemedik, biz her türlü hazırız. Cumhur ittifakına zarar verecek söylemler beklenmesin’’dedi.

25 Ekim 2018 Saat: 11:30
Ünlü,Cumhur ittifakına zarar verecek söylemler beklenmesin’’dedi.
Ünlü,Cumhur ittifakına zarar verecek söylemler beklenmesin’’dedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘’İTTİFAK YOK’’ açıklamasından sonra, Ünlü, . Ağzımız açık ittifak olacak diye beklemedik, biz her türlü hazırız. Cumhur ittifakına zarar verecek söylemler beklenmesin’’dedi.

 

Feyza Bilge Sertel

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘’İTTİFAK YOK’’ açıklamasından sonra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise, ‘’Herkes kendi yoluna’’ ifadelerini kullanmıştı. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Yerel seçimlerde gerçekleşen gelişimler hakkında İl binasında açıklama düzenlendi. Ünlü, ‘’MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak çalışmalarımız devam etmektedir. Yerel seçimlerde 12 ilçe ve Büyükşehire en güçlü adaylarla katılım sağlayacağız. Bizimden beklenenler vardır gerçekleştirilmeyi bekleyen hayallerimiz vardır. Bundan sonrada müstakil iradesiyle siyasal varlılığı sürdürerek Kocaeli il teşkilatı olarak devamlı sahada olduk olmaya da devam edeceğiz’’ dedi.

YEREL SEÇİM AYRIDIR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘’İTTİFAK YOK’’ açıklamasından sonra, Ünlü, ‘’Bir ittifak beklenti herkeste olduğu gibi bizde de vardı. Geçtiğimiz günlerde 30 tane aday adayı başvuru yapan bir siyasi partiyiz her şeye hazırız. Diğer durumlar gibi bekleyip ne olacak diye beklemeyiz. Bundan sonraki süreçte de aday adaylarını ortaya koyacaktır. Vatandaşın bizden beklentileri var, hayalleri vardır onların vebali bize kalır. Cumhur ittifakına zarar vermeden kırmızı çizgiyi bozmadan siyasi parti olarak devem edeceğiz. Yerel seçim ayrıdır bizde ona göre hareket eden bir siyasi parti olacağız. Ağzımız açık ittifak olacak diye beklemedik, biz her türlü hazırız. Cumhur ittifakına zarar verecek söylemler beklenmesin.’’ şeklinde konuştu.

B PLANIMIZ VARDI

‘’Yerel seçimdeki çalışmalarla cumhuriyet ittifakını bozmadan siyaset yapacağız. Vatandaşın gönlünden geçirdiklerini dile getiren siyasi partidir’’ şeklinde sözlerine devam eden Ünlü, ‘’İktidar partisinin görüşleriyle ters düşmesi milliyetçi hareket partisini rahatsız eden bir durumdur. Biz yıllardır burada hazırız, yeni gelecek olanlar düşünsün. B planımız vardı’’ ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑