160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR

Eğitim

UYGULAMA BAHÇESİNDE EĞİTİMLER VERİLECEK

İzmit Belediyesi’nin Kozluca yolu üzerindeki uygulama bahçesinde eğitimler verileceği açıklandı.

9 Şubat 2019 Saat: 22:43
UYGULAMA BAHÇESİNDE EĞİTİMLER VERİLECEK
UYGULAMA BAHÇESİNDE EĞİTİMLER VERİLECEK

 

UYGULAMA BAHÇESİNDE EĞİTİMLER VERİLECEK

 

İzmit Belediyesi’nin Kozluca yolu üzerindeki uygulama bahçesinde eğitimler verileceği açıklandı. İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, 25 dönümlük uygulama bahçesinin 15 dönümlük alanında çeşitli meyve ağaçları olduğunu belirterek “ 500’ün üzerinde meyve ağacının olduğu uygulama bahçesinde Şubat ve Mart ayları içinde  ceviz yetiştiriciliği ve aşı teknikleri ile genel meyve yetiştiriciliği ve budama teknikleri eğitimleri düzenlenecek. Teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştirilecek eğitimlerin çok faydalı olacağına inanıyoruz” dediler. Uygulama bahçesinde 21 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilecek ceviz yetiştiriciliği ve aşı teknikleri eğitimini Dr. Erdal Orman, 4 Mart’taki genel meyve yetiştiriciliği ve budama teknikleri eğitimini de Doç. Dr. Melekber Sülüşoğlu Durul verecek.

Bu arada Kocaeli Üniversitesi Aslanbey Ziraat Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlisi Doç.Dr. Melekber Sülüşoğlu Durul ile İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü teknik personeli uygulama bahçesinde incelemelerde bulundular.

 

Kocaeli Üniversitesi Aslanbey Ziraat Meslek Yüksek Okulu öğretim görevlisi Doç.Dr. Melekber Sülüşoğlu Durul ile İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü teknik personeli uygulama bahçesinde incelemelerde bulundular.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑