160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Spor

Vali Aksoy,Dragon Bot Takımını karşıladılar

Vali AKSOY ve Başkan TURAN, SAMSUN'a Kürek Çeken Gençleri Kefken'de Birlikte Karşıladı

3 Mayıs 2019 Saat: 00:01
Vali Aksoy,Dragon Bot Takımını karşıladılar
Vali Aksoy,Dragon Bot Takımını karşıladılar

Vali AKSOY ve Başkan TURAN, SAMSUN'a Kürek Çeken Gençleri Kefken'de Birlikte Karşıladı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarının Samsun’a Çıkışının 100. Yıl Kutlamaları çerçevesinde Samsun’a gitmekte olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Dragon Bot Takımını karşıladılar.

İstanbul’dan hareket eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Dragon Bot Takımının 3. gün durağı Kandıra ilçesinin Kefken sahili oldu.

Takımı Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Kocaeli İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Osman Aslan karşıladılar.

Samsun ili olarak hazırlanan etkinlikler kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarının, İstanbul’dan Samsun’a yolculuğunu temsilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Dragon Bot Takımı 30 Nisan- 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte 24 kişilik ekibin İstanbul Valisinden Türk Bayrağını teslim alarak, Kocaeli,Sakarya,Düzce,Zonguldak,Bartın,Kastamonu, ve Sinop sahillerinden 19 gün boyunca kürek çekerek 19 Mayıs 2019 tarihinde Samsun’a varıp Türk Bayrağını Samsun Valisine teslim ederek etkinliği tamamlayacaklar.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü Dragon Bot Takımını bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ettiğini söyleyen Başkan Adnan Turan, ‘Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı ve aziz milletimizin varoluş mücadelesinin ilk kıvılcımı olan 19 Mayıs 1919 tarihi, milletimizin bağımsızlık duygularının ilk yansıması olup, Kurtuluş Zaferine atılan en önemli adımlardan birisidir. Samsun’dan başlayan ve tüm yurda yayılan ulusal birlik ve beraberlik şuuru, kurtuluşa ulaşmamızın ana unsurudur. Bu duygu ve düşüncelerle devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle,  gazilerimizi minnet ve şükranla anarken, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı şimdiden kutlar, saygılar sunarım.’ dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑