160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Yeni görevlere atanan mezunlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor

Atay’ın yaptığı ve 2002 yılında kurulan İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği başarılarıyla örnek olmuş mezunlarını ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulunarak hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor.

6 Aralık 2018 Saat: 07:30
Yeni görevlere atanan mezunlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor
Yeni görevlere atanan mezunlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor

İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER), yeni görevlere atanan mezunlarına hayırlı olsun  ziyaretlerinde  bulunuyor.

    Başkanlığını Halil Atay’ın yaptığı ve 2002 yılında kurulan İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER), başarılarıyla örnek olmuş mezunlarını  ziyaret ederek yeni  görevlerinde başarı dileklerinde bulunarak hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuyor.

                                    

İzmit Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Okul Müdürlüğü görevine  atanan İbrahim Işıl’ı ziyaret ederek yeni  görevinde hayırlı olsun dileklerinde  bulunan  İZSANDER Başkanı Halil Atay ve yönetim kurulu üyeleri Başkan yrd. Levent Bahadır,Mehmet Keskin, M.Kemal Şimşir ve Nurettin Sevil .. Işıl’a çalışma hayatında başarılar dileyerek,Halil Atay,”Meslek liseleri ülkemizin vazgeçilmez ve en önemli eğitim kurumlarından biridir” dedi.

 

Eskiden sınavla girilen sanat okulları mezunları da üniversitelerin birçok bölümünü başarıyla kazanıyorlar ve bitirdiklerinde de başarılı oluyorlardı. Toplumun her kesiminde, her sosyal ve siyasal görüşünde, katmanında örnek mezunlarımızı görmek bizlere ayrı bir gurur ve mutluluk veriyor. Sanat okulları ve mezunları Kocaeli’nin yüzakıdır. Kocaeli nasıl sanayinin başkenti ise sanat okulları da eğitimin ve iş hayatının başrol yetiştiricisi okullarıdır” diyerek önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Meslek lisesi mezunlarına çalışma hayatının ve sosyal hayatın ihtiyacı vardır diyerek sözlerine devam eden Atay, “Okulumuzdan mezunu olan eski öğrencilerimizin başarıları bizi heyecanlandırıyor.Çeşitli alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da hem ilimiz hem de ülkemize faydalı bireyler yetişmesinde katkı sağlayan sosyal çalışmalar ile de ilimiz insanlarının kaynaşmasına vesile olan sayın İbrahim Işıl’ın başarıların devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Işıl’da İZSANDER Başkanı Halil Atay ve yönetimine teşekkür etti. Ziyaretten  dolayı mutlu olduğunu belirten IŞIL “Sanat Okulunda okumak ve oradan mezun olmak benim için çok önemli. Dernek yöneticilerimize ziyaretlerinden  dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalar da bana düşen bir görev olduğunda her zaman derneğin ve okulumuzun yanında olacağım” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑