Yaşam

Yılmaz Özhan Kocabayramlar da!..

Almanya’da yaşayan Yılmaz Özhan kızı Denıse Özhan ile birlikte Kandıra Kocabayramlar’da..

28 Ağustos 2019 Saat: 07:56
Yılmaz Özhan Kocabayramlar da!..
Yılmaz Özhan Kocabayramlar da!..

Yılmaz Özhan Kocabayramlar da!..

Almanya’da yaşayan Yılmaz Özhan kızı Denıse Özhan ile birlikte Kandıra Kocabayramlar’da..

Baden-Württemberg eyaletinin başkenti ve Almanya’nın altıncı büyük şehri olan Stuttgart Kornwestheimde yaşayan Yılmaz Özhan kızı Denıse Özhan ile birlikte 15 gün izin kullanmak üzere Kandıra Kocabayramlar’daki akraba ve komşuları ile biraya geldi.

Kocabayramlar’daki toplantıya, Akça Koca Kültür Platformu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı Erdal Baykara, İnova Model Maket sahibi Cem Küçük, Orman İşletmesi emeklisi Ersin Baykara, Alca İşletme Müdürü Hikmet Baltacı, Baykara Teknik Makinenin sahibi Hasan Baykara, Karayolları emeklisi Ünsal Uçar, Mustafa Nevzat İlaç Sanayi emeklisi Muhammet Altınten, Harita Mühendisi Rifat Baltacı, Çelikord emeklisi Sabahattin Baykara, Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş.de ustabaşı İlker Altınten, Kandıra Sağlık Grup Başkanlığı emekli personeli Fevzi Genç, İşletmeci Burak Okyar, Turizm Rehberi Emre Baykara, Emrecan Yıldız, Sigortacı Oğuzhan Baykara, Mali Danışman M. Murat Okyar, Kocaeli Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği son sınıf öğrencisi Furkan Ergün, Hasan Altınten ile eş ve çocukları katıldı.

Akraba ve komşuları ile biraya gelmenin mutluluğunu yaşayan Yılmaz Özhan ve kızı Denise Özhan’ın çok heyecanlı olduğu görüldü.

Toplantı sonunda Çağrı Baykara kısa dönem askerlik görevi için Kars’a uğurlandı. Yeni yaşına giren Berkalp Talha Baykara pasta kesti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑