BİL KOLEJİ

Güncel

1814 Metre Tel Çit Kullanıldı

Şehirdeki birçok mezarlığın bakım, onarım ve yenileme çalışmasını yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor.

23 Şubat 2020 Saat: 13:40
1814 Metre Tel Çit Kullanıldı
1814 Metre Tel Çit Kullanıldı

Kandıra Asri Mezarlığı’nın etrafı tel çit ile çevrilerek daha düzenli hale getirildi

 

Kandıra Asri Mezarlığı’nın etrafı tel çit ile çevrildi

 

Şehirdeki birçok mezarlığın bakım, onarım ve yenileme çalışmasını yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı, Kandıra ilçesinde bulunan asri mezarlığı tel çit ile çevirdi. Yapılan tel çit çalışması ile asri mezarlığın çevresi daha düzenli hale getirilmiş oldu.

 

BİN 814 METRE TEL ÇİT

Çalışmalar dahilinde Kandıra ilçesinde bulunan asri mezarlığın çevresine bin 814 metre tel çit imalatı gerçekleştirildi. Tel çit imalatında metal direklerin dip kısımlarına beton döküldü. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, tel çit imalatı öncesinde asri mezarlığın çevresinde temizlik çalışması da yaptı. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ekipleri mezarlığın etrafından bulunan eski yıkılmış taş ve ahşap çevre yapılarını da kaldırdı. 

 

YABANİ HAYVANLARIN MEZARLIĞA GİRİŞİ ENGELLENDİ

Kandıra Asri Mezarlığı çevresinin tam anlamı ile çevre duvarlarına sahip olmamasından dolayı mezarlığa yabani hayvan ve köpekler giriyordu. Mezarlığa giren hayvanlar mezarlıkta çukurlar acıyor ve ziyarete gelen vatandaşların korkmasına neden oluyordu. Kandıra Belediyesi’nin isteği üzerine Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asri mezarlığın çevresini tel çit ile çevirerek hem mezarlığın güvenliğini sağladı hem de mezarlık çevresini daha düzenli hale getirmiş oldu.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑