sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

"Art Nicomedia Kısa Film Günleri" Başvuruları Başladı

Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek 3. Art Nicomedia Kısa Film Günleri’ne başvurular başladı.

27 Mart 2017 Saat: 23:23
Art Nicomedia Kısa Film Günleri Başvuruları Başladı
"Art Nicomedia Kısa Film Günleri" Başvuruları Başladı

3.ART NICOMEDIA KISA FİLM FESTİVALİNE BAŞVURULAR BAŞLADI 

Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek 3. Art Nicomedia Kısa Film Günleri’ne başvurular başladı.

 

İzmit’te faaliyet gösteren kısa film yapımcılarını desteklemek, amatör ya da profesyonel her türde İzmit ile ilgili kısa filmleri tanıtmak ve kabul edilen tüm filmlerin gösterimi amaçlanan "Art Nicomedia Kısa Film Günleri" sayısı gün geçtikçe artan izleyici kitlesi tarafından takip edilen kısa filmlerin İzmitli sanatseverlerle buluşmasını sağlayacak. Profesyonel ve amatörler yapımcılar, kurmaca, canlandırma, deneysel, belgesel ve animasyon türlerinde üretilmiş filmler ile katılabilecekler. 7 Mayıs’a kadar sürecek başvurular arasından jüri heyeti tarafından seçilecek filmlerin gösterimi 23-24 Mayıs tarihlerinde 41 Burda AVM’de gerçekleştirilecek. Gösterim hakkı kazanan tüm filmlerin yönetmenlere plaket ve katılım belgesi verilecek, seçilecek filmler Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği’nin önümüzdeki dönemde yurtiçi ve yurtdışında katılacağı film festivallerinde yarışma şansı yakalayacak.

 

"3. Art Nicomedia Kısa Film Günleri"ne başvurularla ilgili tüm detaylara www.artnicomedia.org.tr web sitesi ve Art Nicomedia Kültür Sanat Derneği sosyal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑