sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Röportaj

Aygün'den Yeni Projeler

Geçenlerde bir projenizi açıklamıştınız ,Koscaeli insanımız merak içinde bu proje hususunda bir ilerleme kaydettiniz mi ? Bilgi verebilirmisiniz?

24 Şubat 2020 Saat: 13:16
Aygünden Yeni Projeler
Aygün'den Yeni Projeler

 selçuk çelebi: Kendinizi kısaca tanıtırmısınız ?

Arif AYGÜN : Mehmet Ali Paşa Mahallesinde doğan yugoslavya göçmeni ailenin  ferdiyim 1973 yılında doğdum lise mezunuyum mesleğim ile gurur duyan biriyim aşçı olmak ayrıcalıktır, benim için.

 Selçuk Çelebi: Geçenlerde bir projenizi açıklamıştınız ,Koscaeli insanımız merak içinde bu proje  hususunda bir ilerleme kaydettiniz mi ? Bilgi verebilirmisiniz?

Arif AYGÜN : projemizin varlığını tüm kocaeli sizden öğrendi,Gazeteniz sayesinde röportajimizi yapmıştınız. Bu yüzden size ayrıca teşekkür ederim. Evet çok güzel gelişmeler var bunu bildirebilirim.

 Selçuk Çelebi: Bu gelişmeler nedir küçük bi açıklama yapabilirmisiniz ?

Arif AYGÜN : Elbette ; Projemizin ana teması insanlarımızın sağlığına odaklıidi ,bizim isteğimizde sağlıklı yaşam sürmeleridir. Teknoloji çağını takibe aldık ileriki yıllarda oral yolla ilaç kullanımının biteceğini şimdiden görüyoruz. Güney korede kırmızı ginseng muteviyatlı bir ürün üretildiğini,ülkemize geldiğini haber aldık birlikte hareket ettiğimiz ,yol arkadaşımız murat SÜER Kocaeli bayiliğini üslenmişdir.Bizde bu ürünün insanlarımıza faydası olacağına emin olduk.

 Selçuk Çelebi; Bu ürünün tanıtımını kısaca yaparmısınız ?

Arif AYGÜN : TTS İNTERNATİONAL Şirketinin ülkrmize kaandırdığı bir ürün bu. Yirmibirinci yüzyıla girdik TRANSDERMAL ile insanlarımızın sağlıklı yaşam süreceğine inanıyoruz.Bu ürün bir banttır.

  Selçuk Çelebi; TRANSDERMAL Bant tedavisi yöteminden bahsediyorsunuz. Nasıl kullanılacak ve neden kullanmamız gerekli ?

Arif AYGÜN : Önce kullanım gerekliliğini anlatalım günümüzde yaşanan hastalıkların % 70 i yetersiz ve dengesiz beslenmeden dolayı olduğunu istatislikler bildiriyor.Zengin insanlar parası ile iyi şasrtlarda yaşayabiliyor, orta halli vatandaşlarımızın refahi düştü,alım gücü yok oldu.Bu insanlarımız sağlığı ile nasıl ilgilensin; bir yandan hava kirliliği, paketli gıdalar,gıda zehirleri,stres,uyku problemi,manyetik alanlar ve hareketsiz yaşama terk edilmiş insanlarımız.Vucüdu için gerekli olan yani hücrelerine gerekli olan maddeleri nasıl alsınlar.Nasıl kullanılacağı ise biz gakko kervan saray işhanını zemininde abulunan ofisimizde açıklıyoruz. Faydalarını ve içeriklerinide anlatıyoruz.

 Selçuk Çelebi; TRANSDERMAL Bantlarının türleri varmıdır.

 Arif AYGÜN : Evet selçuk bey dört paket içeriklidir.

1-FITPATCH

2- POWER PATCH

3-SMART PATCH

4-OMEGA Q ENZİM PATCH

Ve yeni ürünlerde çıkmak üzere. Dediğimiz gibi içeriklerini ofisimizde anlatıyoruz kısaca ; şeker,tansiyon,bel ağrısı,umutsuz ve geçmeyen kalıtsal ağrılar.Dahasıda var.İnsanlarımıza düzenli olarak sağlıklı yaşamalarına yardımcı olacağız hep birlikte sağlıklı uzun ömürlere ulaşacağız inşAllah..

Selçuk Çelebi; Son olarak bu bantları kullanan var mı? faydasını gördüler mi ?

Arif AYGÜN : Evet selçuk bey kullanan vatandaşlarımız var. Çok memnunlar, faydalı bir ürün olduğu aşıkar hızla yayılmaya başladı .TTS İNTERNATİONAL şirketi NETWORK sistemiyle ayrıca vatantaşlarımıza kazanç sağlamalarına firsat veriyor. Tüm Kocaeli halkımızın bu bantlara rabet edeceğine inanıyoruz.

 

 

 

 

Etiketler: Sağlık,

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑