Güncel

Başkan Büyükakın“Bu ittifakı tarih yazacak”

Başkan Büyükakın,“Bu ittifakı tarih yazacak. İnşallah buna hep birlikte şahit olacağız” dedi.

13 Aralık 2019 Saat: 20:01
Başkan Büyükakın“Bu ittifakı tarih yazacak”
Başkan Büyükakın“Bu ittifakı tarih yazacak”

Başkan Büyükakın,“Bu ittifakı tarih yazacak. İnşallah buna hep birlikte şahit olacağız” dedi.

 

Başkan Büyükakın“Bu ittifakı tarih yazacak”

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ve yönetimini ziyaret etti. Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Koral’ında yer aldığı ziyarette, 17-25 Aralık ve onun öncesi Gezi olaylarıyla başlayan bir birlikteliğin bugün ittifaka dönüştüğünü dile getiren Başkan Büyükakın, “Yeni dönemde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle daha hızlı karar alınması sağlandı. Şayet bu olmasaydı;ne Suriye operasyonları, ne NATO’daki durum, ne de Doğu Akdeniz’deki doğalgaz arama faaliyetleri ve bazı askeri konulardaki çalışmaların yapılma imkânı olmazdı” dedi.

 

GÜNAYDIN: HER DAİM SİZİN YANINIZDAYIZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’anazik ziyareti için teşekkür ederken, “Her daim sizin yanınızdayız ve destekçiniziz. Size ve Başiskele Belediye Başkanımız Yasin Özlü’ye başarılar diliyoruz. Devamlı olarak istişare içindeyiz” ifadelerini sarf etti. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri noktasında Günaydın ve yönetimine bilgi aktaran Başkan Büyükakın, sahadan gelecek her bilgi ve öneriye değer verdiklerini de dile getirdi.

 

“İNŞALLAH BUNA HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAĞIZ”

‘’Koalisyonların yönettiği, iktidarın güçlü olmadığı ve hızlı karar alma şansının olmadığı bir mekanizmayla Türkiye’nin bu yeni dönemde güçlü bir şekilde ayakta kalma şansı olmazdı’’ vurgusu yapan Başkan Büyükakın, “Terörle mücadelede çok önemli ciddi mesafeler aldık. Önümüzdeki süreçte çok daha önemli şeyler olacak. Zaman bunu gösterecek. Gelecekte göreceğiz; Genel Başkanlarımızın nasıl stratejik bir karar aldıklarını. Bu ittifakı tarih yazacak. İnşallah buna hep birlikte şahit olacağız” açıklamasını yaptı. Birliktelik yapılan istişarenin ardından sona erdi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑