Doktorlar

BAŞKAN DOĞAN’DAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Aykut Bozkurt ve yönetim kurulu tarafından karşı

29 Kasım 2013 Saat: 14:12
BAŞKAN DOĞAN’DAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE ZİYARET
BAŞKAN DOĞAN’DAN İNŞAAT MÜHENDİSLERİNE ZİYARET

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Aykut Bozkurt ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Başkan Doğan’a İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin eşlik etti.
İnşaat sektörünün hem İzmit hem de ülke genelinde gelişmekte olan sektörlerin başında geldiğini ifade eden Başkan Doğan, “Hem İzmitli hem Türk firmaların yaptığı o güzel eserler için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.
Bizde belediye olarak inşaat sektörünün her zaman önünü açmaya çalıştıklarını ifade eden Doğan, “İnşat ruhsatları konusunda süreci kısaltmaya çalıştık. Daha önce 42 gün olan ortalamayı 3- 4 güne düşürdük” diye konuştu.
İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Aykut Bozkurt yaptığı açıklamada “ Başkan ve ekibine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyoruz. Özellikle MİA projesini her zaman destekledik. Biz bir iki katlı proje üretilmesine karşıyız. Bizler okullarda bir iki katlı projeler öğrenmedik. Yüksek katlı binalar üretebiliriz ve projelendirebiliriz” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑