Güncel

BAŞKAN TURAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN TURAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI   AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı tarafından yapılan haftalık yönetim kurulu toplantısına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan katıldı. AK Parti Kandıra ilçe Başkanlığı

9 Ekim 2019 Saat: 17:28
BAŞKAN TURAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI
BAŞKAN TURAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN TURAN YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

 

AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı tarafından yapılan haftalık yönetim kurulu toplantısına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan katıldı.

AK Parti Kandıra ilçe Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, İlçe Başkanı Erol Ölmez, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ana kademe yönetim kurulu üyeleri ile Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları katıldı. Başkan Turan toplantı da yapmış olduğu konuşmada, Kandıra Belediyesi olarak yapılan çalışmalar ile kısa, orta ve uzun vadede planladıkları projeler hakkında partililere bilgiler verdi.

Toplantının açılışında konuşma yapan Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, "Kandıra Belediye Başkanımız Sayın Adnan Turan ve ekibini başarılı hizmetlerinden ötürü tebrik ediyoruz. Tüm teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet edeceğiz. Partimizin büyüklüğüne yakışır şekilde Kandıra’mız da başarı çıtasını yükseğe taşımak için durup dinlenmeden çalışacağız" dedi.

Haftalık yapılan yönetim kurulu toplantısında teşkilat mensuplarına,Kandıra Belediyesi’nin çalışmaları ve yapılacak olan projeler hakkında bilgiler veren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; “Hep beraber ilçemize, hizmet etme noktasında düşünce fikir ve gönül birliği yaparak çalışmamız gerekir. Kandıra’lı hemşerilerimiz her şeyin en iyisini layık, Kandıra her şeyin en iyisine layık. Vatandaşımızın hizmetkârı olma noktasında her geçen gün gece gündüz demeden çabamızı, gayretimizi sürdüreceğiz ve hep birlikte Kandıra’yı daha ileriye götüreceğiz” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑