sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Bingöllüler , Katırcıoğlu’nu konuk etti

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı (KEFEK) ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Bingöllüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Kültür Derneği’nin konuğu oldu.

11 Nisan 2017 Saat: 22:06
Bingöllüler , Katırcıoğlu’nu konuk etti
Bingöllüler , Katırcıoğlu’nu konuk etti

Bingöllüler , Katırcıoğlu’nu konuk etti

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı (KEFEK) ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Bingöllüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Kültür Derneği’nin konuğu oldu.

Kocaeli Bingöllüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Ali Değirmenci ve yönetimi TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nu ağırladı.  Önceki akşam Ramada Plaza Izmit’te gerçekleşen katılımcılarının büyük bir çoğunluğunu bayanların oluşturduğu programda Dernek Başkanı Ali Değirmenci ve üyeler Katırcıoğlu ile fikir alışverişinde bulundu.

ÖZEL BİR PROGRAM

Dernek Başkanı  Ali Değirmenci ve genel sekreter M. Emin Kuş, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Bukin, Abdurrahman Kaya, Servet Akbaş, Emin Mısır, Arafat Kuş, Hüseyin Sal, Şinasi Okumuş’un ev sahipliğinde sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen programın sunuculuğunu ise Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Sorumlusu Sevda Işın yaptı.  Açılış konuşmasın yapan Değirmenci , “15 yıldır AKP'ye yüksek düzeyde destek veren Bingöllü hemşerilerimiz ile birlikte bugün Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı (KEFEK) ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nu ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Milletvekilimize özel bir organizasyon hazırladık ve özellikle eşlerimizi ve bayan üyelerimizi davet ettik. Davetimize icabet eden milletvekilimize ve değerli misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 “BEN DE ARTIK FAHRİ BİNGÖLLÜYÜM”

Ben de artık fahri Bingöllüyüm diyerek sözlerine başlayan Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, bayanların katılımından ve dernek yöneticilerinin kusursuz ev sahiplinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Katırcıoğlu “16 Nisan’dan sonra yeni sistemde denge-denetleme mekanizmalarıyla kuvvetler ayrılığı sağlanacaktır. Yürütme, güvenoyunu doğrudan halktan alacak. Bu yeni sistemde istikrar sürekli hale gelecek ve hızlı-etkin kararlar alıp uygulanabilecektir. Darbelere, fırlatılan yazar kasalara ve koalisyonlarla geri götürülen Türkiye’ye dur demek için kararımız evet olmalı“ dedi.

SORULARI YANITLADI

Safımız ve kararımız her zaman net olmalı diyen Katırcıoğlu, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ‘Evet’ diyoruz çünkü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, gençlerimizin güçlü Türkiye’yi görmelerini ve kendi geleceklerine sağlam adımlarla ilerlemelerini istiyoruz. 16 Nisan’da Allah nasip ederse, milletimizin oyu ile tarihi seçimimizi gerçekleştirip, oturmuş bir sistemle Güçlü Türkiye’yi tüm dünyaya göstermiş olacağız“ şeklinde konuştu. Konuşmanın ardından Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, sohbete katılanlara teşekkür ederek soruları yanıtladı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑