sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Siyaset

Biz Hep Birlikte Büyük Bir Aileyiz

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Türkiye’nin bölgesindeki ve dünyadaki rolüne vurgu yaparak “Ülkemiz bugün mazlum coğrafyaların sesi ve umudu olmuştur” dedi

3 Kasım 2019 Saat: 11:43
Biz Hep Birlikte Büyük Bir Aileyiz
Biz Hep Birlikte Büyük Bir Aileyiz

Aygün: Türkiye, Mazlum Coğrafyaların Umududur

 

AK Parti Derince İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği İstişare Kurulu Toplantısı'nda konuşan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Türkiye’nin bölgesindeki ve dünyadaki rolüne vurgu yaparak “Ülkemiz bugün mazlum coğrafyaların sesi ve umudu olmuştur” dedi

 

İstişare Kurulu Toplantısı Yapıldı

AK Parti’de ilçe bazlı olarak düzenlenen istişare kurulu toplantılarına bu kez Derince ile devam edildi. Derince’de yer alan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen İstişare Kurulu Toplantısı’na AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan, il başkan yardımcıları, il ve ilçe yöneticileri, istişare kurulu üyeleri, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi. AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği toplantıda istişare kurulu üyeleri görüş ve önerilerini paylaştı. Toplantıda ilk söz alan isim olan AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi. İstişarede hayır olduğunu belirten Başkan Çakıroğlu, halka hizmet yolunda el ve gönül birliği içerisinde çalıştıklarını söyledi. Çakıroğlu’nun ardından bir konuşma yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, katılımcılara önemli mesajlar verdi.

 

Başkan Aygün’den Önemli Mesajlar

Siyasetin asıl unsurunun insanlara hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Aygün, “Amacımız halkımıza en güzel şekilde hizmet edebilmek. Bu anlayışla çalışarak yolumuza devam ediyoruz. AK Parti vefası olan bir partidir. Bu yüzden partimizde istişare temel unsurdur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürürken en büyük gücümüzü teşkilatlarımızdan alıyoruz” dedi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, konuşmasında Barış Pınarı Harekatı’na da vurgu yaptı. Türkiye’nin bölgesindeki ve dünyadaki rolüne değinen Başkan Aygün, “Ülkemiz yıllardır yaşanan insani dram sürecinde Suriye halkına kucak açarak her zaman yanlarında olmuştur. Bugün de Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde gerçekleşen harekat sonrası oluşturacağımız güvenli bölge yine Suriyeli kardeşlerimiz içindir. Türkiye bugün mazlum coğrafyaların sesi ve umudu olmuştur” dedi. Başkan Aygün, yerel yönetimler olarak da gönül ve hizmet belediyeciliğini pekiştirdiklerini belirterek. Derincelilere verdikleri 41 proje sözünü de bir bir yerine getirdiklerini ifade etti.

 

Biz Hep Birlikte Büyük Bir Aileyiz

Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen İstişare Kurulu Toplantısı’nda son konuşmayı yapan isim AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş oldu. Toplantıya katılımın son derece yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ellibeş, “Bizler, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye genelinde milyonlarca üyesi bulunan büyük bir ailenin mensuplarıyız. Şükürler olsun bu ailenin içinde siyaset yapıyoruz. AK Parti, vesayetleri yıkarak prangaları sökerek mücadele vererek 18 yılı geride bıraktı. Yılmadık, usanmadık, yorulmadık. Bugüne baktığımızda ülkemiz dünyada söz sahibi duruşu ile örnek bir yapıya kavuştu. AK Parti çatısı altında, ülkemiz için milletimiz için mücadeleyi birlikte sürdüreceğiz. Bizim için teşkilatlarımız çok önemli. Biz hepimiz, biriz, bütünüz. Birbirimize olan samimiyetimizden şüphemiz olmasın" diyerek sözlerini noktaladı. Başkan Elibeş’in konuşmasının ardından istişare kurulu üyelerinin görüş ve önerilerini iletmesinin ardından toplantı sona erdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑