Güncel

Büyükakın, Karamürselli Muhtarlarla Birlikte

Karamürselli muhtarlarla bir araya gelen Başkan Büyükakın, “Karamürsel’in ihtiyaçlarını muhtarlarımızın önerilerini alarak belirleyeceğiz” dedi.

21 Ağustos 2019 Saat: 18:28
Büyükakın, Karamürselli Muhtarlarla Birlikte
Büyükakın, Karamürselli Muhtarlarla Birlikte

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Karamürsel ilçesinin muhtarlarıyla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç, Ali Yeşildal ve Mustafa Altay’ın yanı sıra Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Bölge Koordinatörü Nihat Abiş ve AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel’in de yer aldığı birliktelikte konuşan Başkan Büyükakın, “Bugün sizlerle bir araya gelmemiz sebebi muhtarlarımızın taleplerini dinlemektir. Cumhurbaşkanımızın da özellikle ifade ettiği gibi muhtarlarımız bizim en büyük paydaşlarımızdır” dedi.

“DÜŞÜNCELERİNİ VE ÖNERİLERİNİ ALARAK BELİRLEYECEĞİZ”

Muhtarların talep ve önerilerini tek tek dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Sizler bizlerin uçbeylerimiz, çalışma arkadaşlarımızsın. Karamürsel’in ihtiyaçlarını, öncelik sırasına koyarak muhtarlarımızın düşüncelerini ve önerilerini alarak belirleyeceğiz. Sizlerden bu doğrultuda mahallelerinizdeki problemlerinizi bizlere aktarmanızı istiyorum. Şunu da dile getirmek isterim ki; her fırsatta bir araya geleceğiz” açıklamasını yaptı.

MUHTARLARDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Konuşmaların ardından söz alan muhtarlar altyapıdan üstyapıya, çevre düzenlemesinden sosyal donatılara kadar yapılan birçok hizmete teşekkür etmeyi ihmal etmediler. Hizmetlerin artarak devam edeceğini muhtarlarla olan birlikteliğinde ifade eden Başkan Büyükakın, “Tüm ekibimizle mahallerimizin beklentilerine cevap vereceğiz” ifadelerini sarf etti. Birliktelik çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑