sol yan - mert kara
SAG blok
BİL KOLEJİ- ŞİMDİLİK BAYRAM (KARE)
MERT KARA -haber içi

Güncel

Derince’de Birlik, Beraberlik

Derince Kaymakamı Cemil Aksak ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün öncülüğünde muhtarların katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilçede koronavirüsle mücadelede yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili değerlendirmeler yaptı.

7 Temmuz 2020 Saat: 07:43
Derince’de Birlik, Beraberlik
Derince’de Birlik, Beraberlik

Derince’de Birlik, Beraberlik

 

Derince Kaymakamı Cemil Aksak ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün öncülüğünde muhtarların katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilçede koronavirüsle mücadele kapsamında yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

 

Vefa Grupları ile Halkımızın Yanında Olduk

Katılımcı yönetim anlayışı gereği istişareye önem veren ve kentin tüm dinamikleri ile bir araya gelen, Başkan Aygün bu kez muhtarlarla toplantıda buluştu. Derince Kaymakamı Cemil Aksak ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün öncülüğünde Yelken Kafe’de gerçekleşen toplantıda Derince Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Şirin, Derince Belediyesi Meclis Üyesi İmdat Gülcan, mahalle muhtarları ve SEDAŞ yetkilileri de hazır bulundu. Toplantıda açıklamalarda bulunan Derince Kaymakamı Cemil Aksak, koronavirüsle mücadele sürecinde tüm kamu kurumları ve muhtarların güzel bir iş birliği sergilediğini belirterek Vefa Sosyal Destek Grubu ile vatandaşların her zaman yanında olduklarını ifade etti.

 

Kaymakam Aksak ve Başkan Aygün’e Teşekkür

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de konuşmasında salgınla mücadelenin ilk günü itibariyle koordineli bir şekilde sürdürdükleri çalışmaları özetledi. Hem dezenfekte işlemleri hem de Vefa uygulamaları ile ilçe genelinde örnek bir çalışma sergilendiğini belirten Başkan Aygün, bu sürece katkı sunan herkese teşekkür etti. Muhtarlar da pandemi sürecindeki çalışmalarından dolayı vatandaşlar adına Kaymakam Aksak ve Başkan Aygün’e teşekkürlerini ilettiler. Mahalle bazlı tüm taleplerin değerlendirildiği toplantıya katılan muhtarlara teşekkür eden Başkan Aygün, “Muhtarlarımız bizim mahallelerimizdeki en önemli yardımcılarımız. Halkımızın adeta gözü, kulağı olan muhtarlarımız ile birlikte ilçemizi birlik ve beraberlik içerisinde yönetiyoruz” dedi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑