Güncel

Derince’de VEFA Zamanı

Gönüllere hitap eden projeleri bir bir hizmete sunan Aygün yönetimindeki Derince Belediyesi’nin son uygulaması Alo Vefa Hattı ile yaşlı, bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar, belediyenin desteğini her zaman yanlarında hissediyor

16 Ağustos 2019 Saat: 13:40
Derince’de VEFA Zamanı
Derince’de VEFA Zamanı

Gönül Belediyeciliğinin Merkezi

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, 31 Mart seçimleri öncesi verdiği sözleri uygulamaya geçirerek, gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyor. Vizyon projelerin yanı sıra kültürel ve sosyal hizmetlerle de ön plana çıkan Derince’de bu dönem hayata geçen Çözüm Masası, Derince Kariyer İstihdam Merkezi, Millet Kıraathanesi, derincebaskanim.com ilçedeki değişimin aynası oldu. İlçede halkın tamamına dokunan sosyal projeler ile Derince, aynı zamanda kent genelinde gönül belediyeciliğinin de merkezi oldu.

 

Alo Vefa Hattı: 239 0 444

Başkan Aygün yönetimindeki Derince Belediyesi’nde son olarak hayata geçen proje ise Alo Vefa Hattı oldu. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olan Alo Vefa Hattı projesi ile yaşlı, bakıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Derince Belediyesi’nin desteğini her zaman yanlarında hissediyor. 239 0 444 numaralı telefondan Alo Vefa Hattına ulaşan yaşlı ve bakıma muhtaç ailelere, Derince Belediyesi tarafından sıcak yemek, genel temizlik, berber, hastane ulaşımı ve pratik ev düzeni hizmetleri gibi birçok alanda yardım ediliyor.

 

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑