gölcük evdekal

Güncel

Derince’de Yardım Seferberliği

Hizmetlerini sadece ilçe merkeziyle sınırlı tutmayan Derince Belediyesi merkezde olan tüm uygulamalarını köylerde de sürdürüyor.  

10 Nisan 2020 Saat: 08:21
Derince’de Yardım Seferberliği
Derince’de Yardım Seferberliği

Derince’de Yardım Seferberliği

 

Koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmalarını sadece ilçe merkeziyle sınırlı tutmayıp köylerde de kapsamlı bir şekilde sürdüren Derince Belediyesi, Alo Vefa Hattı ile bölge sakinlerinin daima yanında oluyor

 

Gönüllere Dokunan Çalışmalar

Derince Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında bir yandan kent genelinde çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan Alo Vefa Hattı ile 65 yaş üstü yalnız yaşayan ve kronik hastalığı olan vatandaşlara yardımcı olmaya devam ediyor. Gönüllere dokunan çalışmalara imza atan Alo Vefa Hattı aracılığıyla Derince Belediyesi bu süreçte ihtiyaç sahibi vatandaşların da daima yanında.

 

Muhtarlara Teslim Edildi

Hizmetlerini sadece ilçe merkeziyle sınırlı tutmayan Derince Belediyesi merkezde olan tüm uygulamalarını köylerde de sürdürüyor. Alo Vefa Hattı Koordinasyon Merkezi’nde yapılan değerlendirmelerin ardından bu kez köylerdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlar için maske ve yardım kolileri gönderildi. Alo Vefa Hattı ekiplerince Çavuşlu, Geredeli, Karagöllü, Kaşıkçı, Tahtalı, Terziler ve Toylar’a götürülen malzemeler ihtiyaç sahibi vatandaşlara verilmek üzere muhtarlara teslim edildi. 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑