BİL KOLEJİ

Spor

Derince'de spor masaya yatırıldı

Derince'de tüm çocukların spor yapması hedefiyle çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, ‘’Öncelikle sizlerle bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum.

30 Kasım 2019 Saat: 11:52
Derincede spor masaya yatırıldı
Derince'de spor masaya yatırıldı
Derince'de spor masaya yatırıldı
 
Derince Belediyesi Spor Müdürlüğü ilçede yer alan okulların Beden Eğitimi Öğretmenlerine yönelik bir program tertip etti. Gerçekleşen organizasyona Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Osman Karabyır, Derince Belediyesi Gençlik ve Spor Müdür Osman Cömert, Belediye Derince Spor Sportif Direktörü Mustafa Polat, İlçe Halk Eğitim Müdürü Abdulkadir Yardımcı ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.
Derince'de tüm çocukların spor yapması hedefiyle çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, ‘’Öncelikle sizlerle bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Öğretmenler gününüzü tebrik ederim.Belediye olarak siz kıymetli öğretmenlerimiz ile omuz omuza verip Derince’de spor yapmayan çocuk kalmasın hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Okullarımız ile koordineli şekilde bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Çalışmanın alt yapısını hazırladık. Spor Müdürlüğümüz aracılığı ile sizlerle devamlı  iletişim içinde olacağız. Okullarımızda aktif bir şekilde spor yapan öğrencilerimize her türlü desteği vereceğiz. Tesisleşme noktasından Başkanımız Zeki Aygün önemli çalışmaları hizmete sunuyor. Dumlupınar Mahallemizdeki Gençlik ve Spor Merkezimizin temelini geçtiğimiz günlerde attık.Fatih mahallesinde de proje çalışmaları devam eden bir merkezimiz daha var. Bunlarla beraber futbol dışında farklı spor dallarında da branşlaşmaya gideceğiz. Bu konuda sizlerden gelecek fikirler bizler için çok önemli. İstişarede bulunarak hep birlikte ilçemize en güzel şekilde hizmet edeceğiz’’ dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑