gölcük evdekal

Siyaset

Doğruyol’da Mercan dönemi

Doğruyol Partisi Kocaeli İl Başkanı Dündar Ali Mercan, İzmit ve diğer ilçe teşkilatlarının da kısa sürede kurulacağını belirterek, “Kıratı yeniden şaha kaldıracağız.

22 Eylül 2019 Saat: 21:10
Doğruyol’da Mercan dönemi
Doğruyol’da Mercan dönemi

Doğruyol’da Mercan dönemi

Suskunluğunu üzerinden atan Doğruyol Partisi, Kocaeli’de yeni teşkilatını tanıttı.

Geçtiğimiz günlerde il teşkilatını belirleyen Doğruyol Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’na Dündar Ali Mercan getirilmişti. Doğruyol Partisi’nin Kocaeli yeni İl Başkanı Dündar Ali Mercan dün yeni yönetimini İnci Cafe’de kahvaltılı bir toplantıyla tanıttı.

Başkanlığını Dündar Ali Mercan’ın yaptığı Doğruyol Partisi Kocaeli İl Teşkilatı’nda İzzettinErten, Nurşen Mercan, Kurtuluş Kızılyer, Adnan Yamaç ve Selma Güngör ile Birol Dalgıç, Ayten Çelikkol, Bora Yalçın, İlker Belivermiş, Mehmet İşçan ve Mutlu Mumsuz yer aldı.

DYP Kocaeli İl Danışma Kurulu üyeleri ise Recep Çakır, Murat Süer ve Arif Aygün’den oluştu. Partinin İl Disiplin Kurulu üyeleriyse şu isimlerden oluştu: Aytaç Yıldıztekin, Ahmet Belivermiş, Hamza Polat, Fesih Demir, Mehmet Mert Mercan.

Doğruyol Partisi Kocaeli İl Başkanı Dündar Ali Mercan, İzmit ve diğer ilçe teşkilatlarının da kısa sürede kurulacağını belirterek, “Kıratı yeniden şaha kaldıracağız. Eskiden olduğu gibi merkez sağın en güçlü partisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑