sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi EREN’i ziyaret etti

Kocaeli Üniversitesi’nin arzulanan hedeflerine ulaşmasında belirleyici olacağına inandıkları için Kocaeli Üniversitesi çalışanlarının üye oldukları tüm sendikalarla iletişime ve işbirliğine açık olduklarını vurguladı.

28 Eylül 2019 Saat: 00:33
Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi EREN’i ziyaret etti
Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi EREN’i ziyaret etti

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Doç.Dr.Ednan AYVAZ ve beraberindeki yönetim kurulu, Kocaeli Üniversitesi’ne Genel Sekreter olarak atanan Dr.Öğr.Üyesi Mustafa EREN’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Genel Sekreterlik makamındaki ziyarette, yeni Şube Başkanı Doç.Dr.Ednan AYVAZ, kendisine eşlik eden yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şube Başkanlığının sendikal faaliyetleri ve geleceğe dair planlarını Genel Sekreter EREN’le paylaşırken Üniversitenin gelişim ve ilerlemesine hizmet edecek yapıcı ve çözüm odaklı bir anlayışla sendikal görevlerini yerine getireceklerini belirtti.
Konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Genel Sekreter EREN ise tüm çalışanların hak ve hukuklarını koruyup gözeten ve hakkaniyeti esas alan bir yaklaşımla hareket edeceklerini, çalışma barışının tesisi adına hassasiyet göstereceklerini belirterek Üniversitenin bütün bileşenleriyle bu süreç ve anlayış doğrultusunda yoluna devam edeceğini dile getirdi.
Yeni Şube Başkanı Doç.Dr.Ednan AYVAZ ‘a da hayırlı olsun dileklerini ileten Genel Sekreter EREN, akademik ve idari personelin Üniversiteye olan bağlılık ve aidiyetinin Kocaeli Üniversitesi’nin  arzulanan hedeflerine ulaşmasında belirleyici olacağına inandıkları için Kocaeli Üniversitesi çalışanlarının üye oldukları tüm sendikalarla iletişime ve işbirliğine açık olduklarını vurguladı.
Eğitim-Bir-Sen 2 No'lu Şube yönetimi ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑