sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Faruk Çelik’i Ziyaret Ettim

Siyasetin duayeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı yapmış şu an Urfa vekilli olan Çelik’i TBMM’sindeki odasında ziyaret ettim.

27 Mart 2018 Saat: 18:49
Faruk Çelik’i Ziyaret Ettim
Faruk Çelik’i Ziyaret Ettim

Faruk Çelik’i Ziyaret Ettim

Siyasetin duayeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanlığı  ve Tarım Bakanlığı yapmış şu an Urfa vekilli olan Çelik’i TBMM’sindeki odasında ziyaret ettim.

Değer verdiğim ve saygı duyduğum meclisimizin en ağır vekillerinden olan sayın vekilimizin odası boş kalmıyor.Urfa gibi bir ilde gönüllere girmiş ve Urfa’lı sevenleri ile dolup taştığına tanık oldum.

KARBAFED(Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Fedarasyonu) ile birlikte TBMM’de ziyaret ettiğimiz sayın Bakanımız Faruk Çelik beyin  Kocaeli Haber Dünyası aracılığı ile Kocaeli’deki sevenlerine selamlarını iletiyoruz.

Yaşam sürprizlerle dolu.Bellimi olur önümüzdeki günlerde Sayın Cumhurbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın görevlendirmeleri ile daha farklı makamlarda görebiliriz.

İzmit Ticaret Lisesi ve Gazi Lisesinde öğretmenlik yaptığını biliyoruz. İzmit merkez ve çıvarı ilçelerinde çok sayıda geleceğimizin teminatı olan öğrencisinin olduğunu her birine saygı ve sevgilerimi iletin diye bizlerden rica etti.

Bizler bakanımızı daha aktif görevlerde görmek dileklerimizi ileterek ayrılıyoruz.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑