sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Asayiş

Fıkralara Konu Olacak Olayları Duyuyoruz

Düşünün Gasilhaneden Cenaze yıkama kazanının çalınması gibi,maneviyat bitmiş toplumumuz nerelere geldi.Çalıştığı işyerinde muhabir olarak çalışıp gazetesindeki fotoğraf makinasını çalan bir toplum olduk çıktık.

22 Ocak 2020 Saat: 01:27
Fıkralara Konu Olacak Olayları Duyuyoruz
Fıkralara Konu Olacak Olayları Duyuyoruz

Alışık olmadığımız olayları duyuyoruz.Düşünün Gasilhaneden Cenaze yıkama kazanının çalınması gibi,maneviyat bitmiş toplumumuz nerelere geldi.Çalıştığı işyerinde muhabir olarak çalışıp gazetesindeki fotoğraf makinasını çalan bir toplum olduk çıktık.

Açlıktan vitrin camını kırarak bir kaç baklava yiyen Çocuğa 12 yıl hapis cezası verilmesi.Nereden bakarsanız leş kokuyor ALLAH sonumuzu hayır etsin.

Adamlar hesap yapmadan cezaevini soyacak kadar gözü dönmüş milletimin,Koca bir yazık,fıkra gibi olayları duyuyoruz, bakalım daha neleri duyacağız.

"Kandıra Açık Cezaevi’nde önceki gece ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Cezaevine dışarıdan girdiği öne sürülen kişilerin içeride bulunan 7 bin lira ile çok sayıda ankesörlü telefon kartını çaldıkları belirtildi".  

Cezaevinde sorumlu idareciler hakkında soruşturma açılacağı de iddialar arasında. Olayın ardından kapıların hala kilitli olması nedeniyle olayın içerideki mahkumlarda yapıldığı iddia edilse de bu durumun asılsız çıktığı ve soygunun dışarıdan giren kişilerce yapıldığı ihtimali üzerinde durulduğu kaydedildi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑