gölcük evdekal

Ekonomi

Gündoğdu, Çayırova’daki projeleri masaya yatırdı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Gündoğdu, Çayırova’dayapılacak projeleri gözden geçirmek üzere ÇayırovaBelediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile biraraya geldi.

21 Mayıs 2020 Saat: 12:26
Gündoğdu, Çayırova’daki projeleri masaya yatırdı
Gündoğdu, Çayırova’daki projeleri masaya yatırdı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Gündoğdu, Çayırova’dayapılacak projeleri gözden geçirmek üzere Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile biraraya geldi.

 

Gündoğdu, Çayırova’daki projeleri masaya yatırdı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Çayırovailçesinde hayata geçirilecek projeleri görüşmek için ÇayırovaBelediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile biraraya geldi. Seçim beyannamesinde yer alan tüm projelerin tek tek incelendiği toplantıda Genel Sekreter Gündoğdu, Kocaeli genelinde vatandaşların refahı için hizmetlerin süreceğini belirtti.

 

ÇAYIROVA’DAKİ TÜM PROJELER ELE ALINDI

Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs ile mücadele çalışmalarını sürdürürken, Kocaeli’deki tüm ilçelerde vatandaşların hizmetine sunulacak projeleri de gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Genel Sekreter Gündoğdu bu doğrultuda Çayırovailçesinde alt yapıdan üst yapıya yapılacak tüm çalışmaları gözden geçirmek üzere ÇayırovaBelediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen toplantıda Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç ve Mustafa Altayda hazır bulundu.

 

PROJELER AYRINTILARI İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Toplantıda Çayırova ilçesinde önümüzdeki dönem içinde vatandaşların hizmetine sunulacak projeleri ayrıntıları ile görüşen Genel Sekreter Gündoğdu, hayata geçirilecek çalışmaların hız kesmeden süreceğini belirtti. Gündoğdu bu noktada Çayırova Belediye Başkanı ile projelerin son durumunu değerlendirdiklerini kaydederek, vatandaşların kent genelinde daha huzurlu, refah ve mutlu yaşamaları için çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑