gölcük evdekal

Spor

Hodri Meydan camiaya seslendi

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, Seka Park Otel'de bugün basın toplantısı yaptı. Yapılan görev değişimi sonrasında yeni dernek başkanı Ferhat Uzun, tribün lideri Haluk Bozo ve 2. başkan Kerem Erman önemli açıklamalar yaptı.

22 Eylül 2019 Saat: 21:54
Hodri Meydan camiaya seslendi
Hodri Meydan camiaya seslendi

Hodri Meydan camiaya seslendi
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği,  Seka Park Otel'de bugün basın toplantısı yaptı. Yapılan görev değişimi sonrasında yeni dernek başkanı Ferhat Uzun, tribün lideri Haluk Bozo ve 2. başkan Kerem Erman önemli açıklamalar yaptı. Hodri Meydan, yeni yönetimi misyonunu ve amaçlarını basına aktardı.
 
HODRİ MEYDAN BASIN AÇIKLAMASI
 
Değerli kamuoyu, değerli basın mensupları, değerli misafirler ve şanlı, onurlu büyük Kocaelispor taraftarı.
Öncelikle bilindiği üzere, 11 yıldır önümüzde büyük bir engel olan transfer yasağımız sona ermiş, Kocaelispor’umuz prangalarından kurtulmuştur. İnşallah başarılarla dolu aydınlık günler, bizleri beklemektedir. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Tahir Büyükakın Bey ve Kocaelispor Kulüp Başkanı Sn. Hüseyin Üzülmez olmak üzere, emeği geçen herkese, Hodri Meydan gurubu olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, herkesten Allah razı olsun diyoruz.
Yeni yönetimin belirlenmesine binaen, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı basın açıklaması nedeniyle burada bir araya geldik.
Bu vesile ile öncelikle Kocaelispor’a ve Hodri Meydan’a gönül vermiş ancak aramızdan ayrılarak ahirete intikal etmiş olan tüm merhumlarımıza, Allah'tan rahmet diliyor, mekanları cennet, ruhları şad olsun diyoruz.
Değerli kamuoyu ve misafirler, Kocaelispor gibi Hodri Meydan grubu da, sayısız başarılara imza atmış, güzel anılar biriktirmiştir. Türkiye ve dünyada ki sayılı taraftar guruplarından biri haline gelmiştir. Tabii ki güzelliklerin yanı sıra, zor, meşakkatli, çalkantılı, acı dolu günler, olaylar da yaşamış ama en nihayetinde dersler çıkarılmıştır. Fakat her şeye rağmen Hodri Meydan, 30 yıllık bir mazi birikimini geride bıraktı. Geçmişin olumsuz taraflarını konuşmak, yaraları kaşımak, bize acı ve üzüntü verecek, hiçbir fayda kazandırmayacaktır. Acılarımızı paylaşıp, yaralarımızı sarmaktan başka çaremiz olmadığı gibi birlik olmazsak ve kendimizi yenileyemezsek, yok olma gibi bir durumla da karşılaşacağımız aşikardır. Bu sebeple, hali hazırda nacizane başkanı olduğum Hodri Meydan Taraftarlar Derneği'nin yeni yönetiminde görev alan arkadaşlarımla, 89 ruhu ve 2019 aşkı ile geçmişte yapılmak istenilen ama hayata geçirilemeyen birçok projeye yenilerini ekleyip, misyon ve vizyonumuzu şu şekilde belirledik:
MİSYONUMUZ
• Ülke sanayimizin lokomotif şehri konumundaki ilimizi, Kocaelispor çatısı altında, futbolda da lokomotif şehirlerden biri haline getirmek,
• Milli ve manevi değerlerimizden beslenerek, Fair-Play ruhuna uygun ve uluslararası mecraya örnek bir rol model teşkil edecek, tribün kültürü ve ahlakının oluşmasına öncü olmak,
• İyi veya kötü günde, başarıda veya başarısızlıkta, her türlü olumlu veya olumsuz şartta, gönül verdiğimiz renklere ve armamıza, tek yürek halinde destek çıkmak,
• Tribünlerde, baba ile evladın, dede ile torunun, el ele, omuz omuza takımımızı desteklediği, kadim bir şehir kültürü oluşturmak,
• Kocaelispor Kulübü'nü, kadınından erkeğine, esnafından sanayicisine, emekçisinden bürokratına, köylüsünden şehirlisine, kısacası 7’den 70’e toplumun her kesimini kucaklayarak, şehrimize mal etmektir.
VİZYONUMUZ
• Rakip takımların ve toplumun her kesiminin takdir ettiği taraftar grubu haline gelmek.
Bu vizyon ve misyona sadık kalarak, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda;
• Bu şehrin en büyük markası olan Kocaelispor’umuza, yakışır bir Hodri Meydan,
• Hedeflenen çıtayı yükselterek, şehrimizi ve takımımızı en iyi şekilde temsil eden Hodri Meydan,
• İzmit çocuğuna yakışır bir Hodri Meydan,
• Tribünlerde şiddeti, küfürü, alkolü, uyuşturucuyu, ahlak dışı olan, bir İzmitli'ye yakışmayan her şeyi, el ele vererek bitirip, yerine ahlaki değerleri, saygı, sevgi, birlik ve beraberliği getirip kısacası büyüklüğümüze gölge düşüren her şeye Hodri Meydan diyerek yola çıkıyoruz.
Camiamızı yeniden heyecanlandırıp, yeni başarılara kapı açacak olan hedeflerimizin daha da ilerisine ulaşabilmemiz için, tüm hemşehrilerimiz ile ilimizin önde gelen kişi ve kuruluşlarından, bu yeni yönetimimize güvenmelerini ve destek vermelerini istiyoruz.
Artık birlik ve beraberlik vakti, Kocaelispor’umuzu layık olduğu yerlere taşıma vakti, yeniden şampiyonluk şarkıları söyleme vaktidir. Camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun.
HODRİ MEYDAN!
 
XXX
 
HODRİ MEYDAN YÖNETİM KURULU
ASİL
 
Ferhat Uzun (Başkan )- (Tüccar)
Semih Önal (Başkan Yardımcısı)- (İş İnsanı)
Hüseyin Olcay  (Genel Sekreter) - (Avukat
Engin Sönmez ( Muhasip )- (Sigortacı)
Selçuk Öz (Üye)- (Avukat)
Halit Gedik (Üye) - ( İş İnsanı)
Yusuf Tanta (Üye)- (İş İnsanı)
YEDEK
Serhan Ceylan (Üye) - (Öğrenci)
Ömercan Kalkan  (Üye)- (Öğrenci)
Eyüphan Tezer (Üye)- (İş İnsanı)
Kürşat Keleş (Üye)  - (İşçi)
Suat Bozo (Üye) - (Elektrik Teknisyeni)
İsmail Pehlivan (Üye) - (Elektrik teknisyeni)
Turgut Akyıldız (Üye) - (İş İnsanı)
............................
DENETİM KURULU (ASİL)
Adnan  Ayaz (Esnaf)
Fatih Taşer (Esnaf)
....................
DENETİM KURULU (YEDEK)
Halit Kocaman
Yunus Emre Sönmez
................
TRİBÜN LİDERLERİ
Haluk Bozo
Kerem Erman
......................
Etiketler: Kocaelispor,

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑