sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

İlimizde bulunan hastanelerin Başhekimleri ve yöneticileri katıldılar

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından bu yıl 4.düzenlenen iftar yemeği, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

27 Mayıs 2018 Saat: 17:09
İlimizde bulunan hastanelerin Başhekimleri ve yöneticileri katıldılar
İlimizde bulunan hastanelerin Başhekimleri ve yöneticileri katıldılar

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ  TARAFINDAN BU YIL 4.’SÜ DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİ SAYIN VALİMİZİN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi  tarafından bu yıl 4.düzenlenen iftar yemeği, Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Kartepe Derbent Uygulama Oteli’nde gerçekleşen iftar programına Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanı sıra  Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Prof. Dr. Ahmet Küçük, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, Sağlık Hizmetleri-İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Onursal Varlıklı, İlimizde bulunan hastanelerin Başhekimleri ve yöneticilerikatıldılar. 

 

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk’ün konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yaptığı konuşmalarında; “ Değerli katılımcılar, Kocaeli Üniversitemizin organize ettiği bu iftar programında sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duydum. Sağlık önemli ve hepimizin insan olarak sağlık hizmetlerine ihtiyacımız oluyor ve bunun da ne zaman nasıl ortaya çıkacağını bilemiyoruz. Bu anlamda sağlık hizmetlerinin vatandaşa sunulmasında da en uçtaki aile hekimimizden Üniversitemizdeki en son basamağa kadar farklı kademelerde önemli çalışmalar ortaya konuyor. Kocaeli’nde de sağlık hizmetleri belirli bir aşamada ve belirli bir noktada, Türkiye ortalamasının üstünde iyi bir yolda ilerliyor. Bunu daha da geliştirmek ve sadece Kocaeli’ne değil  Türkiye’nin diğer bölgelerine değil, uluslararası alanda da hasta kabul eden sağlık turizminde de merkez olabilecek potansiyeli olan bir kenttir. Bu dayanışmanın bu koordinasyonun önemli bir katkısı olacaktır. Bu anlamda Kocaeli’nde sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ramazanınız kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir görev süresi içerisinde çalışmalar diliyorum.” diyen Sayın Valimizin konuşmalarının ardından iftar yemeğine geçildi.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İmamı Mustafa Altıparmak’ın yaptığı duaların ardından Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ve Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk, Sayın Valimize iftar programına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑