BİL KOLEJİ

Spor

İLKÇEV İzcileri, Bolu Aladağ’da

Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV) İzcileri Bolu Aladağ’da ‘’Erdemler Yaz İzci Kampına’’ katılım sağladı.

30 Temmuz 2019 Saat: 16:36
İLKÇEV İzcileri, Bolu Aladağ’da
İLKÇEV İzcileri, Bolu Aladağ’da

İLKÇEV,  Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından federasyonun Bolu Aladağlardaki Tevfik Rüştü Günday kampında düzenlenen ’Erdemler Yaz İzci Kampı’na İzci Lideri Yusuf Akyol sorumluluğunda 3 Yardımcı Lider ve 17 izci katılım sağladı.

 

İzciler, kampta izciliğin ana esasları, andı, türesi ve oyunlarının yanısıra Zahid Çevik liderimizin hazırladığı parkur, matrak, dart, okçuluk, oryantiring ve at binme ile ilgili eğitimleri uzmanlarından aldılar. İzcilerimiz eğlenirken aynı zamanda öğrenerek vakitlerini olumlu yönde değerlendirmeyi unutmadılar.  Gençlerimize ve çocuklarımıza, okul dışındaki zamanlarda, zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimlerine rehberlik edecek olmanın, vatana, millete, ailesine ve kendine faydalı bireyler olmalarını sağlamak için çalışmanın heyecanı ile dolarak kamp yerinden ayrıldılar.
İLKÇEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İzci Lideri Tuncay Başoğlu yaptığı açıklamada; “Kampa katılan izcilerimize ve liderlerimize yapacakları izcilik çalışmalarında başarılar diliyoruz.’’ dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑