ÇLBbilişim_SOL
SalgamEt_SOL
SeyyarKöfteci_SOL
Badana_KENAN_SOL
FOTOGRAFMAKINA_REKLAM_SAĞ
Zafer_emlak_SAĞ
AVBofis_SAĞ
MONmedia_reklamı
Ugur Gencer
Ugur Gencer

Kaymakam Mustafa Güler Gebze için şanstır

Geçtiğimiz gün Üsküdar’dan Gebze’ye atanan Kaymakam Mustafa Güler’i ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundum.

6 Ekim 2017 Saat: 11:33

Kaymakam Mustafa Güler Gebze için şanstır

Geçtiğimiz gün Üsküdar’dan Gebze’ye atanan Kaymakam Mustafa Güler’i ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundum.

Kaymakam bey, Gebze’ye gelmeden ortak olan dostlardan gönlünün güzelliklerini sürekli duyduğum için ziyaret esnasında da yabancı olmadığım makam odasında yeni kaymakamımızı yıllarca tanıyormuş gibi yabancılık çekmedim.

Doğma büyüme bir Gebzeli olarak gerçekten çok şanslı olduğumuzu ifade edebilirim. Tam bir devlet adamı olan Mustafa Bey, hoş görülü, mütevazı, alçakgönüllü bir insan olması Gebze için bence en büyük şanstır. Başarıları konusunda, 1988 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi olan Rize Güneysu ilçesinde kurucu Kaymakam olarak göreve başlamasıyla, Erzurum -Çat, Konya-Kadınhanı, Sivas, Çanakkale, Ankara-Çubuk ve Keçiören, İstanbul- Üsküdar gibi ilçelerde hala hoş seda ile anılarak başarılarından söz ediliyor olmasıdır. Önemli olan da zaten gelip geçici makamlarda hoş seda bırakmak değimlidir.

İçişleri Bakanlığının 19.08.2017 tarih ve 2017/345 sayılı müşterek kararnamesi ile Gebze Kaymakamımız olan Mustafa Güler’i daha şimdiden ziyarete gelenlerin makamdan çıkar çıkmaz memnuniyetleri adeta yüzlerinden okunuyor.

Devletimizin her kurumunda emanet olan makamlarda gönül güzellikleri yüzüne yansımış değerlerin artması, ülkemizin neresinde olursa olsun, her yeri eşit gören, kapısına her geleni aynı ilgi ve alakayla karşılayarak uğurlayan yöneticilerimizin olması bırakın Gebze’yi, Kocaeli’yi Ülkemiz için en büyük şanstır. Allah hepimizi çözüm üreten gönlü güzel yöneticilerle karşılaştırsın. Devlet makamlarını vatandaşlara sevdiren, emanet olan makamların yüceliğinden ziyade, temsil eden yöneticilerin olduğunu unutmamak gerekir.

Göreve yeni başladığından adeta ziyaretçi akınına uğrayan, günlük programları, toplantıları da yoğun olmasına rağmen kimseyi geri çevirmeyen, ziyaret için günlerce bekletmeyen Kaymakamımız Mustafa Güler’e gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı bir kez daha teşekkür eder, Gebze için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Devrim yaratan tek tuşla e-Yoklama devri hayırlı olsun!23 Mayıs 2018 Saat: 09:43
Askere gitme dönemimde meydana gelen bürokratik olan askerlik yoklama işlemleri yerini içinde vatan sevgisi saklı gençlerin tek bir tuşla yapacağı basit bir işleme bıraktı.
Dikkat edilmesi gereken bir seçim süreci22 Mayıs 2018 Saat: 09:48
“Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.” Yaptığı işi özellikle bu dönemde savsaklayanların irdelenmesi gerekir.
Hacı Perihan Kayar Camii Açıldı17 Mayıs 2018 Saat: 00:53
Ramazan ayının ilk teravih namazının kılınacağı mübarek günde açılışına katıldığım Namet Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından büyük titizlik ve özveriyle yaptırılan Hacı Perihan Kayar Camiinde teravih namazı kılmak nasip ol
Hem okunmalı hem ibret alınmalıdır16 Mayıs 2018 Saat: 09:25
Bunalımda olduğundan, stresli olduğundan, ceviz kabuğunu doldurmayacak kadar dertlerinden bahsetme ve bu yazıyı oku unutma ki; senden de zor durumda olanlar var.!
Size Helal Olsun Canım Kardeşlerim!15 Mayıs 2018 Saat: 09:56
Şerefli Askeri üniformayı üzerlerine giyen engelli kardeşlerimizin gözlerindeki ışıltıyı anlatmak elbette mümkün değildir.
Tüm Yazıları