BAYRAM KARE

Güncel

İzmit Kent Konseyi,Erzurumluları Ziyaret Etti

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve Yürütme Kurulu üyeleri Güliz Yavuz, Lütfi Bodur Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşu münasebetiyle Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfını ziyaret etti.

16 Mart 2020 Saat: 00:25
İzmit Kent Konseyi,Erzurumluları Ziyaret Etti
İzmit Kent Konseyi,Erzurumluları Ziyaret Etti

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve Yürütme Kurulu üyeleri Güliz Yavuz, Lütfi Bodur ve Esen Bayraktar Erdinç, Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşu münasebetiyle Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfını ziyaret etti.

Hüseyin Erol, tüm Erzurumluları 102. Kurtuluş yıldönümleri nedeniyle kutladıktan sonra, İKK kuruluş ve oluşumu hakkında bilgi verdi.

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Genel Sekreteri Murat Şenel ise “ bu ziyaretten dolayı memnuniyetini belirtikten sonra, her zaman destekçiniz olacağız” dedi.

Kent ile ilgili çeşitli konularda görüş alışverişi yapıldıktan sonra, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Vakıf Muhasibi Erdal Durmuş, Yönetim Kurulu üyeleri Zeki Öztürk, Sebahattin Uçan ve Hüseyin Şimşek’in de hazır bulunduğu ortamda, İKK flamasını Genel Sekreterİ Murat Şenel’e takdim etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑