aa KOTO YÜKSEL BEY VEFAT İLANI

Güncel

İzmitli 2.El Araç Alıcılarına Güven Ortamı

TÜV SÜD D-Expert bağımsız ve tarafsız ekspertiz anlayışıyla Kocaeli İzmit şubesinde hizmet vermeye devam ediyor.

24 Ocak 2020 Saat: 16:28
İzmitli 2.El Araç Alıcılarına Güven Ortamı
İzmitli 2.El Araç Alıcılarına Güven Ortamı

TSE tarafından verilen HizmetYeterlilik Belgesi'nde Türkiye'nin ilk sınıf 2, 4*4 motorlu taşıt merkezli ekspertiz markası unvanını elinde bulunduran TÜV SÜD D-Expert bağımsız ve tarafsız ekspertiz anlayışıyla Kocaeli İzmit şubesinde hizmet vermeye devam ediyor. Rakiplerinden farklı olarak Bapro Eddy Current 4*4 Dinamometre cihazı ve garanti paketleri sayesinde tüketicilere ekspertiz sonunda araçlarının garanti sürelerini uzatabilme fırsatı tanıyan şirket, perakende hizmetine ek olarak filo şirketleri için de süreç yönetimini başarılı şekilde sürdürmeye devam ediyor.

İkinci el araçların ekspertiz işlemi büyük dikkat gerektiriyor. İkinci el araç satın alacak kişiler için ise oto ekspertiz süreci oldukça hassas bir süreç. Yeni ortaya çıkan ve büyüme potansiyeli olan tüm sektörlerde olduğu gibiikinci el araç ekspertiz sektöründe de birçok küçük ve büyük ölçekli firma hizmet veriyor. Bu sebeple sektörde geçmişi ve tecrübesi olmadan ikinci el araç ekspertiz hizmeti veren firmalarda,tüketicilerin karşılaşabilecekleri hata oranının yüksekliği nedeniyle müşteriler TSE'den Hizmet Yeterlilik Belgesi almış kurumsal firmalardan hizmetalmayı tercih ediyor.

Türkiye'deki şubeleşme yatırımlarınahızla devam eden TÜV SÜD D-Expert Kocaeli İzmit şubesinde yapmış olduğuyatırımlarla hem filo müşterilerine hem de son tüketiciye hizmet vererek bağımsız ve tarafsız ekspertiz anlayışıyla da alıcılara güvenli bir alışveriş ortamı sunuyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑