izmit kadin sagligi dogum merkezi

Yaşam

Kalyoncu Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor

31.01.2020 tarihinde yapılacak olan toplantısında Kocaeli Üniversitesinde okuyan Elazığ'lı öğrencilerimizi Federasyon merkezine davet edip kendilerine burs verecektir.

26 Ocak 2020 Saat: 13:49
Kalyoncu Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor
Kalyoncu Yürekleri Isıtmaya Devam Ediyor

Kocaeli Artvi Batum Havalisi Dernekler Federasyonu(KARBAFED) başkanı Mikail Kalyoncu ve yönetimi yüreklere dokunmaya devam ediyor.

Burs konusunda çok hassas olan Kalyoncu Daha önce Bursa Uludağ Üniversitesinde okuyan Batum'lu öğrencileri Federasyon Merkezinde ağırlamıştı.

Başkan Kalyoncu bugün itibarı ile Ülkemizi yasa boğan Elazığ depreminde Vefat edenlere Rahmet ve enkaz altından çıkartılan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini iletiyor.

31.01.2020 tarihinde yapılacak olan toplantısında Kocaeli Üniversitesinde okuyan Elazığ'lı öğrencilerimizi  Federasyon merkezine davet edip kendilerine burs verecektir.

Kocaeli Üniversitesinde Elazığ'lı öğrencileri tesbit  çalışması  başlanmış olup belirtilen tarihte öğrencilerimize yüreklerine su serpme çabası devam edecektir.

Burs komisyon başkanı Alper Yazıcı CSM : 0506 5282101  Başkan Mikail Kalyoncu CSM : 0532 6014108 Kocaeli Üniversitesinde Okuyan Elazığ'lı öğrencilerimiz irtibata geçebilirler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑