TOYOTA SAG
BİL KOLEJİ
MERT KARA -haber içi

Güncel

‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’

Yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatı ‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’ sloganı ile kan bağışı kampanyası başlattığını duyurdu.

3 Haziran 2020 Saat: 06:50
‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’
‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’

DÖNMEZ’İN DUYARLILIĞI TÜM TÜRKİYEDE SEFERBERLİK BAŞLATTI

 

Yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatı ‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’ sloganı ile kan bağışı kampanyası başlattığını duyurdu.

Kampanya hakkında bilgi veren yeniden refah partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, sözlerine sağlık çalışanlarına teşekkür ederek başladı.

Dönmez, salgın sürecinde en büyük fedakarlığı gösteren ve adeta virüs ile vatandaşlarımız arasında kendisini siper eden tüm sağlık çalışanlarımıza milletim ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum dedi. Dönmez, hepimizin bildiği üzere salgın sürecinde kan bağışlarının azalması ile kan stoklarımızda azalma yaşanmıştır, kızılay bu durumu zaman zaman basın yoluyla vatandaşlarımıza ileterek kan bağışı çağrısında bulunmuştur. Bizde yeniden refah partisi çayırova ilçe teşkilatı olarak bu çağrıya kulak verdik ve çalışma yapma kararı aldık, aldığımız bu kararın raporunu genel merkezimize sunduk ve kararımız takdirle karşılandı bunun üzerine genel merkezimiz milletimiz için bu hayırlı çalışmayı 81 ilde yapma kararı aldı ve bu karar ile çayırova ilçe teşkilatı olarak 81 ilde yapılacak olan bu kan bağışı kampanyasının öncüsü olduk diyen Dönmez, sözlerini şu şekilde devam ettirdi,

12 Haziranda 13:30-19:00 saatleri arasında Fatih caddesinde vakıfbank önünde kan bağışı otobüsünde yapılacak olan ‘’KAN VERMEK CAN VERMEKTİR’’ sloganı ile başlatmış olduğumuz kan bağışı kampanyamıza yeniden refah partisi çayırovailçe teşkilatı olarak gençlik ve hanım kollarınındadesteği ile yoğun bir katılım sağlayacağız diyen Dönmez, tüm Çayırovalı hemşehrilerimide bu değerli hayır çalışmasına davet ediyorum dedi.

Etiketler: Sağlık,

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑