sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Kandıra Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı

Kandıra Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

7 Ağustos 2019 Saat: 13:32
Kandıra Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı
Kandıra Belediyesi Ağustos Ayı Meclis Toplantısı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, yönetiminde gerçekleştirilen meclis toplantısında 4 gündem maddesi görüşüldü. Meclis toplantısının açılışında konuşan Başkan Turan, “Bütün gayretimiz; Kandıra’mız içindir.” dedi.

Kandıra Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda 4 gündem maddesi görüşüldü. Araman Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti Kandıra Belediyesi’ne ait taşınmazın, Aile Sağlığı Merkezi olarak İlçe Sağlık Müdürlüğüne tahsis edilmesi talebi oylandı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığının, "Halk Ekmek Satış Protokolü ve Yer Tespiti’’ konusunda başkana yetki verilmesi görüşülerek karara bağlandı. İmar Şehircilik Müdürlüğünün Cebeci Mahallesinde 22/a uygulama Kadastro çalışmalarında bilirkişi belirlenmesi görüşülerek, karara bağlandı. Meclis Toplantısının son gündem maddesinde yer alan Zabıta Müdürlüğünün, "Yangın Afetine Uğraması Muhtemel Sahaların Belirlenmesi" Türlü İşler Komisyonunda görüşülmek üzere oy birliğiyle kabul edildi. Konuyla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Başkan Turan, “Kandıra’mızı çok seviyoruz, kalpten seviyoruz. Aldığımız kararlar ile birlikte söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirmek için hep birlikte büyük bir gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” Bütün gayretimiz; Kandıra’mız içindir. ”ifadelerini kullandı.

Ağustos ayı meclis toplantısı Başkan Turan’ın, alınan kararların şehrimize ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunmasıyla sona erdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑