gölcük evdekal

Spor

KARTEPE KARATE TERFİ ETTİ

Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 5.si düzenlenen 2019 yılı Karate diploma ve kuşak töreni Kartepe Sarımeşe Hergeleci İbrahim Kapalı Spor Salonunda İlçe protokolü,sanat ve siyaset camiasının katılımıyla gerçekleşti.

5 Kasım 2019 Saat: 00:23
KARTEPE KARATE TERFİ ETTİ
KARTEPE KARATE TERFİ ETTİ

KARTEPE KARATE TERFİ ETTİ

Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü tarafından 5.si düzenlenen 2019 yılı Karate diploma ve kuşak töreni Kartepe Sarımeşe Hergeleci İbrahim Kapalı Spor  Salonunda İlçe protokolü,sanat ve siyaset camiasının katılımıyla gerçekleşti.

                   SPORCULAR GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Kartepe Gençlik ve Spor Kulübüne mensup 140 sporcunun katıldığı törende sporcular gövde gösterisi yaptı.Tören sonunda tüm sporculara diplomaları törenle teslim edildi.Muhteşem organizasyon protokol heyetinin katıldığı yemek programıyla sona erdi.

ANTRENÖR SONER AÇIKYOL “DESTEK VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Soner Açıkyol;sporcularımıza bugüne kadar destek veren Kartepe Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kocaman’a,Kartepe Kaymakamımız Sayın Altuğ Çağlar’a,Kocaeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Muzaffer Çintimar’a,Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Erol Arutan’a,Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sayın Murat Aydın’a,Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Mevlüt Ağra’ya,Siyasi Parti, Vakıf ve Derneklerimize sonsuz teşekkür ediyorum.’ dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑