sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Kartepe'de Bayram Cöşkulu Yaşandı

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile Kartepe Belediyesi Kurban Bayramı’nda mini mahalle konserleri ve çeşitli gösterilerle renklendi.

4 Ağustos 2020 Saat: 09:46
Kartepede Bayram Cöşkulu Yaşandı
Kartepe'de Bayram Cöşkulu Yaşandı

KARTEPE’DE KURBAN BAYRAMI COŞKUSU YAŞANDI

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile Kartepe Belediyesi Kurban Bayramı’nda mini mahalle konserleri ve çeşitli gösterilerle renklendi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile Covid-19 pandemi süreciyle evlerinden çıkamayan ve yeni normalleşme ile birlikte tedbirlere devam eden hemşehrileriiçin Kurban Bayramı’nda düzenlenen etkinlikler ilçeye renk kattı.

 

ÇEŞİTLİ GÖSTERİLER YAPILDI

Covid-19 tedbirleri göz önünde bulundurularak yeni normalleşme süreci dikkate alınarak düzenlenen etkinliklerde konserlerin yanı sıra animatör, palyaçolar, sahne şovları, balon gösterileri, jonklör gösterilerinin yanı sıra ücretsiz ikramlar yapıldı.

 

KARTEPELİLERE ÖZEL MİNİ MAHALLE KONSERLERİ

Kartepe Belediyesi Kurban Bayramı etkinliklerinde yerel sanatçılar sahne alırken, Covid-19 tedbirleri göz önünde bulundurularak yerel sanatçılar üstü açık otobüs ile Kartepelilere konser verdiler. Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Sarımeşe, Köseköy ve Emekevler Mahallesi’nde Muhammet Vanal, üçüncü günü Derbent, Arslanbey ve Suadiye Mahallesi’nde Doğan Aktaş, Maşukiye Mahallesi’nde Yusuf Korkmaz, dördüncü günü Acısu, Uzuntarla ve Eşme Mahallelerinde ise Onur Gürtek sahne alırken, sanatçılara Tulum Sanatçısı Hüseyin Keskinkurt eşlik etti.

 

HER ŞEY HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kurban Bayramı’nda Kartepelihemşehrilerimize Covid-19 tedbirleri göz önünde bulundurularak çeşitli etkinliklerden oluşan konserler düzenledik. Hemşehrilerimiz bir nebze olsun Covid-19 sürecinde yaşadıkları olumsuz durumdan uzaklaşmasını hedefledik. Kartepemiz genelinde düzenlenen konserlere ve etkinliklere katılan hemşehrilerimi çok teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑