gölcük evdekal

Güncel

Kocaeli Müteahhitler Birliğinden Destek Mesajı

Kocaeli Müteahhitleri Birliği olarak, devletimizin hamlelerini ve siyasi iradenin duruşunu desteklediğimizi kamuoyuna duyururuz.

16 Ekim 2019 Saat: 00:25
Kocaeli Müteahhitler Birliğinden Destek Mesajı
Kocaeli Müteahhitler Birliğinden Destek Mesajı

Türkiye tarihi ve bölgesel sorumluluğun kendisine yüklediği bilinç ile bulunduğu coğrafi ve siyasi konumum gerekliliğini yerine getirerek bölgenin bir an önce huzur ve güven ortamına kavuşması için başlattığı "Barış Pınarı Harekâtı" bölgeye barış getirmek için devam etmektedir. Harekât kapsamında PKK Suriye uzantısı PYD-YPG'nin Türkiye'nin sınırlarından uzaklaştırılması hedeflenmektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı harekâtın hedefi, Suriye’nin toprak bütünlüğünü korumaktır. Yapılan harekât, asla bir etnik kesime, mezhep veya dini gruplara değil, tamamen teröristlere karşı yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Uluslararası hukuktan kaynaklanan bir hakkını kullanmaktadır. Yapılan bu harekât teröre karşı bir operasyondur. Bu nedenle Türkiye'nin başlattığı her harekât, Suriyeli göçmenler, mazlum ve mağdur durumdaki yerel halk tarafından da desteklenmektedir. Geçmişte de olduğu gibi Türk ordusu, barış ve güven özlemi çeken bölge insanı tarafından hasretle beklenmektedir. Bu nedenle gün milli birlik ruhuyla bir ve beraber olarak ses verme günüdür.

 

Kocaeli Müteahhitleri Birliği olarak, devletimizin hamlelerini ve siyasi iradenin duruşunu desteklediğimizi kamuoyuna duyururuz. Bu vesileyle, Barış Pınarı Harekatı’nda kahraman Mehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyor, operasyonun başta bölge halkları olmak üzere, coğrafyamıza bir an önce barış, huzur ve güven ortamı getirmesini temenni ediyoruz.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑