sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

KOCAMAN GENÇLERLE İSTİŞAREDE

Kocaman, her hafta bir okul hedefiyle başlattığı “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında gençlerle altıncı buluşmasını Yıldız Entegre Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle yaptı.

13 Aralık 2019 Saat: 14:50
KOCAMAN GENÇLERLE İSTİŞAREDE
KOCAMAN GENÇLERLE İSTİŞAREDE

KOCAMAN GENÇLERLE İSTİŞAREDE

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, her hafta bir okul hedefiyle başlattığı “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında gençlerle altıncı buluşmasını Yıldız Entegre Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle yaptı.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, seçim vaatleri arasında da yer alan eğitimde kalite ve başarı seviyesini en üst düzeye çıkarabilmek için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte “Eğitim Her Şeyimiz” projesi kapsamında altıncı okul ziyaretini Yıldız Entegre Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptı.

 

KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Başladığından bu yana ziyaretlerini hiç aksatmayan Başkan Kocaman, program öncesinde Yıldız Entegre Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Şen’den okul hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü Şen Belediye Başkanı Kocaman’a ziyareti ve desteğinden dolayı teşekkür hediyesi verdi. Öğrencilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Kocaman “Size sevgi ile yaşayacağınız güzel bir Kartepe ve iyi bir gelecek bırakabilmek için üzerimize düşen tüm sorumluluğun farkındayız” dedi.

 

GENÇLERİMİZİ GELECEĞE HAZIRLAMAK

“Ufkun ötesinde kocaman bir dünya var” diyen Belediye Başkanı Kocaman “Sizlerle birlikte olmak benim için enerji kaynağıdır. Sizlerle bir araya gelmemin sebebi sizleri dinlemek, geleceğin Kartepesini birlikte inşa etmektir. Siyaset halkımıza hizmet etmenin en önemli aracıdır. Klasik belediyeciliğin yanı sıra geleceğimiz olan gençlerimiz ile Kartepemize yön veriyoruz. En önemli hizmet geleceğimiz olan gençlerimizi tam anlamıyla hazırlamaktır” açıklamasında bulundu. 

 

SİZLERİN ELLERİNDE YÜKSELECEKTİR

“Her okulda istişareler yapıyoruz. Bütün okullarımızla yaptığımız ziyaretler sonrasında ortak beklentiler ortaya çıkacaktır” diyen Belediye Başkanı Kocaman “Hayatta nelerin sizleri beklediğini bilmeniz gerekiyor. Biz bu eksiklikle büyüdük. Kartepemizin geleceği sizlerinomuzlarınızda yükselecektir. Siz sadece karar verin, gelecekte kendinizi nerede görmek istiyorsunuz, amacınızın nedir hedeflerinizi belirleyin bu hedefler doğrultusunda azim ile çalışın, unutmayın ki başarı asla tesadüf değildir” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑