Ak Parti İl Başkanlığı Atamasının Yapılması Lazımdır

21 Mayıs 2019 Saat: 02:46
Selçuk ÇELEBİ
Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Apdullah Eryarsoy’un istifası ile boşalan koltuğa başkanlık ataması arap saçına döndü.

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Apdullah Eryarsoy’un istifası ile boşalan koltuğa başkanlık ataması arap saçına döndü.

Bu süreç 5 kişinin Ankara’a çağrılması ve sonrasında sil baştan geriye dönülmesi kafaları tamamen karıştırdı.

17  yıldır iktidar olan Ak Partiye hiç yakışmadı.Girin halkın arasına neler konuşulduğunu bi görün Ak Parti artık bitti atayacak adam bulamıyorlar sözleri hızla yükseliyor.

Bahse konu olan il başkan adayları hepsi birbirinden değerli,adamların yerinde olmak istemem moreller tamamen bozuk.

AK Parti'de il başkanlığı konusunda yaşanan süreç uzadı ve belirsizlik hakim,mutlaka en kısa zamanda atama yapılacaktır tabiki,bu belirsizliğin ortadan kalkması lazımdır.

Dışardan takip ediyoruz bu belirsizliği,olumsuzlukları dışarda aramayın,çuvaldızı kendinize batırın teşkilatlarda son derece rahatsız olmuş durumdadır.

Kocaeli’de belli başlı güç adakları var.Bu güç odakları hepsi yaptığı kulislerde kendi adamlarının başkan olmasını arzu etmektedir.

İbrahim Karaosmanoğlu’nun ömrü belediye başkanlığı yaparak geçti.En son Kocaeli Büyükşehir 3 dönem  başkanlık yaptı.Luzum görülseydi devam ettirilirdi.

Bu kente ağbilik yapsın deyip Kocaeli Ak Parti İl Başkanlığına getirilsin denmesi kamuoyu tarafından olumlu karşılanmadı.

Siyaset çözüm üretme sanatıdır.Belirsizlik kaldırılarak genç bir teşkilat mensubunun atanması gerekmektedir.

Aklın yolu birdir,mutlaka bu işi bileğinin hakkı ile yürütecek çok insanlar vardır.Düzgün yapısı ile kamuoyunda “Memleket müstemleke hale gelmemesi için düzgün ve cesaretli insanların ortaya çıkması lazımdır”.

Geçmişte bu işi yapmış insanların görüşlerinin alınması halinde çok farklı sonuçlar elde edilecektir.Bir adam PKK’nın ölüm listesinde çıkıyor ise böyle adamlar bir kenara atılmış ise bu durumlar göz ardı edilip konuşulmamış ise gerçek değerlerin kıymeti bilinmez ise tartışma uzar gider.

İşini Bilen bir İl Başkanının atanması halinde Tahir Büyükakın’ında işini kolaylaştıracaktır.Haydi Hayırlısı bakalım,En kısa zamanda atama yapılır,belirsizlik ortadan kalkar .

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları