Teşekkürler Efe Tur

25 Ağustos 2019 Saat: 14:01
Selçuk ÇELEBİ
Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.

Teşekkürler Efe Tur

Kocaelispor Kulübü eski asbaşkanlarından, Kocaeli’de herkezin gönlünde taht kuran,Efe Tur Seyahat Firması'nın kurucusu Mehmet Sadık Efe rahmetle uyu Nurlar içinde yat,

Neden mi? Öylesine güzel,öylesine mükemmel ve Yıldızı her gün yükselen bir firma kurmuşsun ki gerçekten iş başa gelince değerini anlıyor insan,

ALANYA’dan İZMİT yolculuğum anında anladım ki şahsım olarak yaşadığım olayları sırası ile siz değerli okurlarımla başlaşacağım belkide bana az bile yazmışsınız diyeceksiniz.

“22 08 2019 tarihinde ALANYA’dan İZMİT istikametine bir önceki gün internet ortamından biletimi aldım.

Kalkış saatimiz geldi otobüste yerimi aldım.Yolculuk saati başlamıştı.Manavgat otobüs terminaline geldik yaklaşık bir saat kadar sürmüştü.

Kaptanımız yaklaşık 12 Dk’lık bir duruştan sonra yolumuza çıktık,ikinci ilçemimiz olan Serik ilçesi otogarına girdik,otogar içersindeki lavaba ihtiyacım için girdim.

Çıktığımda benim otobus kalkmış,eyvah eyvah serüven başladı.Otogardaki Efe Tur yazıhane sorumlusunu gördüm,durumu izah etti.

Görevli arkadaş ama sakin ol dedi.Ağbim benim, hiç olmıyacak bir işin 10 tane çıkış yolu vardır.Sen bana emanetsit okadar hassas ki anlatamam,hemen benim otobüs şoförü  irtibata geçtiler,

Sayın Kaptanım bana misafir bırakmışsınız, siz devam edin arkanızdan gelen Zonguldak istikametine gidecek ve bir saat sonraki ANTALYA otogarında otobüsüme beni bindirdiler.

Beni alan otobüs şoförünün heyecanı görmek beni gerçekten duygulandırdı.Aman ağbi sen bize ALLAH’ın emanetisin biz size hiçbir rahatsızlık hissetmeden emin ellere teslim edeceğiz.

Baksanıza ortada bir olumsuzluk var personelin hassasiyetine,bir insan işinde bu kadar mı hassas olur.Kendilerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Yolculuk anımızdaki molalarda değerli kaptanlarımla dost olmuştuk,Halit Süleymanoğlu, Şinasi Curman yardımcı arkadaşımız Mustafa Turan kendilerini sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu ekip Karamürsel ekibi olduğunu öğrendim işlerinde başarılar diliyorum,kazasız belasız nice yıllar diliyorum.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Diğer Yazıları

Tüm Yazıları