Sünnet Şöleni Başladı

24 Temmuz 2019 Saat: 13:29
Sünnet Şöleni Başladı
Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni bu yıl 88 çocuğumuzun katılımıyla gerçekleştiriliyor. Şölen etkinlikleri yarın yapılacak programla devam ederken, bugün çocuklara sünnet kıyafetleri dağıtıldı.

Gölcük Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni bu yıl 88 çocuğumuzun katılımıyla gerçekleştiriliyor. Şölen Programı, Gölcük Belediyesi Belediye Meclis Salonu’nda ailelerin ve çocukların katılımıyla yapılan kıyafet dağıtımıyla başladı.  Gölcük Belediyesi Başkan Vekili Fikret Ormancıoğlu, Başkan Yardımcıları Şevket Kaba, Ahmet Karadağ ve Mehmet Uzun, İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Karademir’in katıldığı gerçekleştirilen kıyafet dağıtımında çocukların ve ailelerin heyecanı gözlerinden okundu. Ayrıca çocukların hoşça vakit geçirmesi için Lunaparkta eğlence fişlerinin dağıtımı da yapıldı.

ŞÖLEN YARIN DEVAM EDECEK

Şölen yarın, Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile çocukların buluşması, Anıtpark'ta yapılacak Mehteran Konseri, Sultan Baba Ziyareti ve Kongre Sarayı'nda düzenlenecek Mevid-i Şerif Programıyla devam ederken, 27 Temmuz’da Aile Konak Hastanesi’nde yapılacak sünnet kesimiyle son bulacak. Başkan vekili Fikret Ormancığlu yaptığı açıklamada, “Sünnet olacak çocuklarımıza ve ailelerine şimdiden hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız