sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Muhtarlardan tramvay teşekkürü

Başkan Büyükakın, Kuruçeşme bölgesindeki muhtarları konuk eti. Muhtarlar Tramvay’ın Kuruçeşme bölgesine gelecek olmasından dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

24 Ocak 2020 Saat: 12:14
Muhtarlardan tramvay teşekkürü
Muhtarlardan tramvay teşekkürü

Başkan Büyükakın, Kuruçeşme bölgesindeki muhtarları konuk eti. Muhtarlar Tramvay’ın Kuruçeşme bölgesine gelecek olmasından dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

 

Muhtarlardan tramvay teşekkürü

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın,HatipKöy Muhtarı Habibe Aksoy,Doğan Mahallesi Muhtarı Sadettin Ölmez,Fatih Mahallesi Muhtarı Musa Temel, Akpınar Mahalle MuhtarıErhan Aydın, Kulfallı Muhtarı Yüksel Oğuzve Yenimahalle Muhtarı Yasin Duman’ı makamında konuk etti. Akçaray Tramvay hattının Kuruçeşme merkeze kadar gelecek olmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini Başkan Büyükakın’a ileten muhtarlar, verilen tüm hizmetler içinde bir kez daha teşekkür ettiler. Görüşmede muhtarlara nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Kentin yönetiminde muhtarların çok önemli görevi var. Ortaya koyduğumuz her projede muhtarlarımızın katkıları ve emeği var” dedi.

 

“MUHTARLARIMIZLA BİRLİKTE YOL YÜRÜYORUZ”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin İzmit ilçesi Kuruçeşme bölgesinde hayata geçireceği projelerle bölgede çok önemli hizmetlere kavuşacağını da vurgulayan Başkan Büyükakın, “Bu anlamda muhtarlarımızla birlikte yol yürüyoruz” diyerek konuk muhtarlarla istişare yaptı.Kocaelililerin Akçaray’a teveccühünün çok büyük olduğunu, kaliteli ve konforlu ulaşımla vatandaşımıza hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Büyükakın, “Akçaray hattı üzerinde en yoğun dönemde günlük en fazla 320 sefer ve 50 bin 925 vatandaşımızı misafir ettik. Bu yolculuk değerlerinin toplu taşımada ne kadar kıymetli olduğunu da ifade etmek isterim” şeklinde konuştu.

 

“RAYLI SİSTEMLERDEKİ YATIRIMLARIMIZDA SÜRÜYOR”

Toplu taşımadaki kullanımoranını artırmak için yoğun bir gündem içerisinde olduklarını da belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Bu nedenle attığımız ve atacağımız her adımda bu hedefimize uygun oluyor. Kocaeli’deki toplu taşımanın daha fazla kullanılması için raylı sistemlerdeki yatırımlarımızda sürüyor. Kocaeli Şehir Hastanesi bölgesine gidecek tramvay projemizin de şehrimize büyük bir katkı sunacağına inanıyoruz” ifadelerini sarf etti. Birliktelik yapılan görüş alıverişinin ardından sona erdi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑