gölcük evdekal

Güncel

Pazar Yerlerinde Maske Dağıtıldı

Pazar yerlerinde vatandaşlara ve pazarcı esnafına maske dağıtıldı. Yine; otobüs kooperatiflerine ve taksi duraklarına da yolculara verilmesi için maske verildi.

5 Nisan 2020 Saat: 16:58
Pazar Yerlerinde Maske Dağıtıldı
Pazar Yerlerinde Maske Dağıtıldı

GÖLCÜK BELEDİYESİ “KORUCU MASKE” DAĞITIYOR

İlçenin tüm mahallelerinde cadde ve sokakları dezenfektanlı kuyu suyu ile aralıksız yıkayan, ortak yaşam alanlarında dezenfektan çalışmasına devam eden Gölcük Belediyesi; halk pazarlarında da birçok önlem aldı.

PAZAR YERLERİNDE MASKE DAĞITILDI

Korana Virüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında, Kocaeli İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararı uyarınca; toplu yaşam alanlarında maske takma zorunluluğunun getirilmesi nedeniyle: Pazar yerlerinde vatandaşlara ve pazarcı esnafına maske dağıtıldı. Yine; otobüs kooperatiflerine ve taksi duraklarına da yolculara verilmesi için maske verildi. Ayrıca; pazara giriş ve çıkışlar, ekiplerimiz tarafından kontrol altına alınıp, el yıkama için su deposu koyuldu ve girişte vatandaşların ellerine dezenfektanlı sıvı sıkıldı.

BAŞKAN SEZER: KORONA VİRÜS’ÜNDE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

İlk günden bu yana tüm gerekli önlemleri aldıklarını belirten Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada; “Haçlı Seferleri, Moğol İstilası, Fetret Devri, İstiklal Harbi gibi sayısız badire ve zor zamanları atlatan milletimiz; Allah’ın izniyle Korona Virüs illetinin de üstesinden gelecektir. Güzel günlerin en kısa sürede gelmesi için; devletimizin aldığı tedbirlere ve kararlara riayet etmemiz, sadece resmî açıklamalara itibar etmemiz, işbirliği, yardımlaşma ve dayanışma halinde olmamız çok önemlidir” dedi.

--

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑